Koncert Mikołajkowy „Gwiazdy dzieciom”: Maja Hyży, Halina Mlynkova, Sławomir, Cleo

Koncert mikołajkowy Gwiazdy dzieciom

Koncert mikołajkowy Gwiazdy dzieciom

Maja Hyży, Halina Mlynkova, Sławomir, Aleksandra Szwed... Gwiazdy na koncercie mikołajkowym dla dzieci w Jedynce. Zdjęcia.

TVP1 przygotowała niezwykły koncert mikołajkowy Gwiazdy dzieciom, w którym zabrzmiały największe gwiazdkowe przeboje. Widowisko muzyczne transmitowane było 6 grudnia z Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Koncert poprowadzili: Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski oraz Aleksander Sikora.

Kto pojawił się na scenie?

Gwiazdy na koncercie mikołajkowym dla dzieci. Kto zaśpiewał?

Mikołajki to jeden z tych dni, na które dzieci czekają z utęsknieniem. Nie tylko dlatego, że znajdą upominki, ale też dlatego, że atmosfera już powoli zaczyna przypominać święta. Telewizja Polska przygotowała dla najmłodszych specjalne wydarzenie.

Podczas koncertu dominował repertuar świąteczny. Usłyszeliśmy nastrojowe piosenki, których tematem przewodnim były wspomnienia i miłość: Kto wie, czy za rogiem, Z kopyta kulig rwie, Jingle bell rock, Ding dong, Lubię wracać tam, gdzie byłem, Last Christmas, Na całej połaci śnieg, Totalny love czy Kocham.

Artyści występowali w świątecznej scenografii. Nie brakowało choinek i ogromnych prezentów od świętego Mikołaja. Koncert miał charytatywną ideę, jego beneficjentami zostaną podlaskie domy dziecka. Obok Telewizji Polskiej współorganizatorem wydarzenia był Marszałek Województwa Podlaskiego.

Na scenie zaprezentowali się: Ania Dąbrowska, Justyna Steczkowska, Cleo, Halina Mlynkowa, Danuta Błażejczyk, Aleksandra Szwed, Karolina Stanisławczyk, Maja Hyży, Łukasz Zagrobelny, Adam Stachowiak, Stachursky, Sławomir i Kajra, Alicja Sękowska, Marta Kielczyk, Aleksandra Kostka.

Zdjęcia w galerii.


Cleo - koncert mikołajkowy

Cleo - koncert mikołajkowy "Gwiazdy dzieciom"

Halina Mlynkova - koncert mikołajkowy

Halina Mlynkova - koncert mikołajkowy "Gwiazdy dzieciom"

Stachursky - koncert mikołajkowy

Stachursky - koncert mikołajkowy "Gwiazdy dzieciom"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×