Gwiazdy na koncercie „Chwała Ukrainie”: Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Piaseczny, Katarzyna Stankiewicz

Koncert Chwała Ukrainie

Koncert Chwała Ukrainie

Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Piaseczny, Katarzyna Stankiewicz, Ania Rusowicz... Gwiazdy na koncercie Chwała Ukrainie. Kto jeszcze się pojawił? Zdjęcia.

Trwa wojna w Ukrainie. To już dwa miesiące, odkąd nasi wschodni sąsiedzi zmagają się z inwazją wojsk rosyjskich. Polacy nie ustają w pomocy w trudnych dla Ukraińców czasach.

W poniedziałek 25 kwietnia na placu Piłsudskiego w Warszawie polscy i ukraińscy artyści spotkali się na koncercie Chwała Ukrainie, który dedykowany był ukraińskim kobietom przebywającym w naszym kraju. Gospodarzami wieczoru zostali Ołeh Biłecki i Małgorzata Kożuchowska.

Jakie gwiazdy pojawiły się na scenie?

Gwiazdy na koncercie Chwała Ukrainie. Kto się pojawił?

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła swoją elegancką stylizacją. Nałożyła długą suknię, żakiet i białą bluzkę. Wpięła w nią niebiesko-żółtą przypinkę w kształcie serca, okazując solidarność z Ukraińcami.

Miesiąc temu byłam osobiście w Kijowie z pomocą humanitarną, poznałam tam wielu wspaniałych ludzi. Jestem aktorką, więc poszłam też do teatru, który nie pracował, ale na małej scenie był punkt, w której rozdawana była pomoc humanitarna. Zaczepiłam jedną z wolontariuszek, zapytałam, kim jest. Ona mówi: »Jestem aktorką, pracuję w tym teatrze«. Padłyśmy sobie w objęcia i nagle ta obca kobieta stałą mi się niezwykle bliska – podzieliła sią osobistą historią aktorka – Pomyślałam, że jesteśmy takie same, mamy takie samo prawo do życia w wolności, do marzeń, do tego, by żyć w wolnym świecie i realizować swoje marzenia. I nikt, absolutnie nikt nie ma prawa nam tego odbierać!

Na scenie pojawiła się cała plejada gwiazd: Andrzej Piaseczny, Ania Rusowicz, Kasia Stankiewicz, Feel, Tayanna, Lavon Volski, Darek Malejonek, Grubson, Teresa Lipowska, Justyna Steczkowska, Arek Kłusowski, Jerry Heil, Sebastian Riedel, Cree, Nina Matvienko, Veronika Morska, Kasia Moś, Adam Sztaba, Małgorzata Ostrowska.

Zdjęcia w naszej galerii.


Małgorzata Kożuchowska - koncert Chwała Ukrainie

Małgorzata Kożuchowska - koncert Chwała Ukrainie

Andrij Deszczyca i Małgorzata Kożuchowska - koncert Chwała Ukrainie

Andrij Deszczyca i Małgorzata Kożuchowska - koncert Chwała Ukrainie

Andrij Deszczyca - koncert Chwała Ukrainie

Andrij Deszczyca - koncert Chwała Ukrainie

Komentarze

 • Gommmmść pisze:

  oj oj oj pani Korzuchowska sie starzeje ojojoj robia sie chomiki

 • JOLKA pisze:

  Pani steczkowska jak zwykle ubrana adekwatnie do tematu imprezy…
  Pomyliła chyba imprezy, miala gdzieś na jakiejś imprezie w remizie strażackiej zaśpiewać. Bozesz, cóż za głupie babsko, ile można swiecic tymi jej nóżkami?

 • Pollina pisze:

  Ile można?Czy wyście już całkiem poszaleli?!!!Tylko Ukraina i Ukraina…Już się żyć nie da…

  • Gość pisze:

   Zawsze możesz pojechać do Mariupola. Tam otworzysz oczy na ludzką krzywdę, a jak to nie pomoże to faktyczne uda Ci się skończyć z życiem

  • Gość pisze:

   Kożuchowska jak otworzę lodówkę to w środku Kożuchowska wraz z banderowski
   Okrzyk

  • Gość pisze:

   Tobie sie zyc nie da pomysl otych ludziach ktozy chca zyc egoistko

 • Gość pisze:

  „Chwalą Ukrainie”? Cos nie tak z głową panie prezesie? Nie za bardzo to rozumiem. Podobnie jak udział pani Kożuchowskiej (jakos tak niebezpiecznie w tej stylizacji przypomniała mi Katarzynę Waśniewską w jej ostatniej rozprawie sądowej) w takim gronie jak Adam Sztaba Justyna Steczkowska czy Kasia Moś..

 • Biess pisze:

  A czy nie jest to przypadkiem wynik braku prowadzenia przez Polaków polityki historycznej. Brak rzetelnej analizy „atlantydy kresowej” i mówienia o tym. Rzeź była wynikiem czegoś, ktoś ją przeprowadził i doprowadził do śmierci setek tysięcy Polaków. O tym należy mówić tylko niech to się zakończy.

 • Gość pisze:

  Ja rozumiem że wojna. Ale w państwowej tv chyba wiedzą co znaczyło slava ukraini jak banderowcy robili dokładnie to co było w Buczy i moja rodzina tego doświadczyła. Oczywiście musimy pomagać,bo nigdy nigdy nie powinno być to piekło! To co się dzieje jest obrzydliwe! Ukraina powinno być wolna i oby jak najszybciej się zakończyła wojna. Tylko pamiętajmy,że mamy historię, tego nie da się zmienić jak mordowało UPA i trzeba rozważnie podchodzić do haseł.

 • Gość pisze:

  Dokładnie, chwała Polsce. Slava Ukraini to mówili banderowcy sekundę przed zamor*owaniem Polaków, niewinnych polskich dzieciątek.

 • Gość pisze:

  Raczej Chwała Polsce!!!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×