Gwiazdy bawiły się na imprezie mikołajkowej: Julia Wieniawa, Paulina Krupińska, Gabi Drzewiecka

Gwiazdy na imprezie mikołajkowej

Gwiazdy na imprezie mikołajkowej

Julia Wieniawa, Paulina Krupińska, Gabi Drzewiecka... Gwiazdy pojawiły się na charytatywnej imprezie mikołajkowej, zorganizowanej w jednym z warszawskich hoteli. Jakie stylizacje wybrały z tej okazji?

W piątek, 6 grudnia, przypadały Mikołajki. Ten dzień jest uwielbiany nie tylko przez dzieci, które już od wczesnych godzin rannych, wyglądały świętego Mikołaja, ale także przez gwiazdy, które z tej okazji media społecznościowe zalały uroczymi zdjęciami. Publikowały fotografie w charakterystycznych, czerwonych czapkach, z białymi brodami, czy z dużą ilością słodyczy.

Gwiazdy na imprezie mikołajkowej. Kto się pojawił?

Okazuje się, że niektóre ze znanych osób świąteczny nastrój utrzymały aż do weekendu. W niedzielę, w jednym z warszawskich hoteli, odbyła się charytatywna impreza mikołajkowa, na której pojawiła się cała plejada gwiazd.

Na zaproszenie organizatorów pozytywnie odpowiedziała m.in. Paulina Krupińska, która z tej okazji postawiła na prostą, a jednocześnie świetnie wyglądającą stylizację. Włożyła białą, elegancką bluzkę, którą połączyła z klasycznymi jeansami. Na ramiona zarzuciła długą marynarkę. Zdecydowała się na skórzaną torebkę, a także zamszowe botki, które stanowiły idealne wykończenie całości.

Paulina Krupińska - impreza mikołajkowa 2019

Paulina Krupińska – impreza mikołajkowa 2019

Oprócz Krupińskiej, na imprezie mikołajkowej pojawili się także: Julia Wieniawa, Marta Kuligowska, Anna Dereszowska, Jakob Kosel, Katarzyna Szklarczyk, Gabi Drzewiecka, Joanna Jabłczyńska, Wiktoria Gąsiewska, Mikołaj Mikołajczyk, Anna Karczmarczyk.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Gwiazdy na wyborach Mister Supranational 2019: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Sandra Kubicka


scena z: Julia Wieniawa, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Jabłczyńska - gwiazdy na imprezie mikołajkowej, 2019 r.

Joanna Jabłczyńska - gwiazdy na imprezie mikołajkowej, 2019 r.

Wiktoria Gąsiewska - gwiazdy na imprezie mikołajkowej, 2019 r.

Wiktoria Gąsiewska - gwiazdy na imprezie mikołajkowej, 2019 r.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×