Gwiazdy na Hubertusie w Gałkowie: Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Przetakiewicz, Lara Gessler, Natalia Klimas

Gwiazdy w Gałkowie

Gwiazdy w Gałkowie

20. Wielki Bieg Św. Huberta w Stadninie Koni Ferensteinów w Gałkowie. Licznie pojawiły się gwiazdy. Zobaczcie zdjęcia z imprezy plenerowej.

Bieg Świętego Huberta dla większości jeźdźców to jedno z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu. Organizowany jest w okolicy 3 listopada i jest to tradycyjny bieg myśliwski na cześć św. Huberta – patrona jeźdźców, leśników i myśliwych. Zwyczajowo rozpoczyna się wspólnym wyjazdem w teren zakończonym gonitwą za lisem. Lis, czyli doświadczony jeździec oznaczony lisią kitą, ucieka, klucząc po wyznaczonym terenie gonitwy. Osoba, która złapie lisa – czyli zerwie lisią kitę, zostaje lisem w następnym roku lub w następnej gonitwie. Zasady pogoni ustalane są wcześniej, a lis najczęściej ma możliwość schowania się w norze,  czyli ustalonym wcześniej miejscu, gdzie nie można zerwać kity.

W zależności od sprawności i stopnia zaawansowania uczestników, gonitwę można zamienić na szukanie lisa, czyli ukrytej kity. Taki bezpieczny Hubertus rozpoczyna się tradycyjnym wyjazdem w teren zakończonym na wyznaczonym miejscu, gdzie schowany jest lis.

Imprezę kończy biesiada przy ognisku i tradycyjnych daniach. W wielu stajniach organizowane są Hubertusy przebierane, urozmaicone zawodami lub grami zręcznościowymi. Taki pełen atrakcji bieg odbył się w Stadninie Koni Ferensteinów w Gałkowie. Pojawiły się na nim gwiazdy. Kto?

Gwiazdy na Hubertusie w Stadnie Koni Ferensteinów w Gałkowie

9 października w malowniczych mazurskich plenerach już po raz 20. odbył się Wielki Bieg Św. Huberta w stadninie w Gałkowie. Na uczestników czekała wyprawa wierzchem lub zaprzęgami po najbardziej niezwykłych zakątkach Puszczy Piskiej, cross, przeprawa przez rzekę Krutynię, pokazy jeździeckie, lunch na leśnej polanie, pogoń za lisem, toast za zdrowie konia, słodki poczęstunek w stadninie oraz wiele innych atrakcji.

Sami organizatorzy podkreślali, że całe wydarzenie ma dać poczucie przeniesienia się w czasie do świata pełnego elegancji, piękna, tradycji i legendarnej polskiej odwagi przypominającej wspaniałe szarże ułańskie.

Tego dnia w Gałkowie, oprócz gospodarzy, czyli Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki, pojawili się znani i lubiani: Agnieszka Woźniak-Starak, Dorota Weka, Natalia Klimas, Lara Gessler, Piotr Szeląg, Borys Szyc i Justyna Szyc-Nagłowska, Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Maja Bohosiewicz, Tomasz Kwaśniewski, Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa, Katarzyna Sokołowska.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak - Hubertus w Gałkowie

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak na

Agnieszka Woźniak-Starak na "Hubertusie" w Gałkowie

Agnieszka Woźniak-Starak na

Agnieszka Woźniak-Starak na "Hubertusie" w Gałkowie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zydzi nawet polskie mazury sobie zawlaszczyli 🙄

 • Predator pisze:

  Hubertus to nie jest miła zabawa, to zabawa myśliwych w zabijanie zwierząt. Miłe harce celebrytów nie mają z tą nazwą nic wspólnego . Na Hubertusa jedzie się na polowanie z naładowaną strzelbą i prosi los o upolowanie sarenki.Potem dopiero jest biesiada . Smutne to bo tzw. celebryci promują to świadomie czy nieświadomie od czego cywilizowany światy chce odejść czyli zadawania bólu i cierpień zwierzętom. Takie to dziś wszystko vegańskie jest. WSTYD

 • Lusia pisze:

  Jakiś ty inteligentny jak ty wszystko o nich wiesz pewnie to ty jesteś gwiazda i wszystko osiągnąłeś sam. ,Żenada jak zwykle zjadacze kartofli, zazdrosnicy i nieudacznicy potrafią tylko krytykować innych. Własna porazka chyba musi uwierać.

  • Gość pisze:

   Chyba ty jesteś nie udacznikien i w dodatku bezczelny i wszystko wiedzącym,zgadzam sie z panem predatorem. CHamy nie lubią zwierząt a ty Lusiu do nich należysz.Ale fajnie zaistnieć …….

 • Gość pisze:

  Gdyby to było połączone z jakąś zbiórką charytatywną, np. na wsparcie telefonu zaufania dla dzieci, czy coś takiego to ok. A tak „śmietanak” od ścianek załatwiła dobie tym lansem kolejne „ścianki” i cała Polska ma o tym wiedzieć. Żenada. Panie Kraśko co na to tvn

 • Gość pisze:

  Większość wpisów żółc zalała….

 • Huta pisze:

  Hubert, patron myśliwych. Impreza przepełniona weganami. Cóż, powód do imprezy można znaleźć zawsze….

 • Onna pisze:

  No ok.są „gwiazdy””gwiazdeczki” to co robi tam Gessler?Chyba,że robiła w kuchni to wtedy rozumiem.Jak to Larunia w jednym programie powiedziała:co nie dotańczę to dowyglądam buhahaha to Ty już lepiej tańcz powiedział mój mąż i puścił pawia

 • Fornal pisze:

  A gdzie Lord Radosław z Lady Margareth de domo Kostrzewska ?:))

 • Gośćkot pisze:

  Wiele halasu o nic..

 • Gośćgosia pisze:

  A to wy nie wiecie że konie powinny się ruszać a nie stać , kto tam komu krzywdę robi no pytam kto . Czemu zazdrościcie . Życzę wam wszystkim miłości .

 • Ja pisze:

  Co by Agnieszka Woźniak na siebie nie ubrała i jak by super nie wyglądała to aż żal patrzeć jak za Piotrem TĘSKNI . Pozdrawiam serdecznie i modlę o ukojenie duszy 🙂

 • HIPOKRYCI pisze:

  Te same osoby uważają się za obroncow zwierząt , w telewizji pokazują, obrazki jak to ludzie zameczają konie podjezdżają nad Morskie Oko a tu masz tu koni nie żalują fsiadają na wozy ile ich tylko wlezie .

 • Mia Wild pisze:

  Woźniak-Starak to niezła hipokrytka. W rozmowie z Marcinem Kostrzyńskim zachwycała się przyrodą, dzikami i innymi leśnymi zwierzętami, oburzona myśliwymi, a tu impreza myśliwska pod patronatem Św. Huberta. Fałsz i obłuda.

 • Szok pisze:

  TO JUŻ BIDY NI MA KONIE BĘDĄ MIALY CO JEŚĆ. MAJĄ TAKIE MAJĘTNE TOWARZYSTWO A ŻEBRALI NA KARMĘ OD BIEDAKÓW , NA TAKĄ BIBĘ KASA SIĘ ZNALAZŁA ? BYŚCIE SIĘ WSTYDZILI , WSTYDU NIE MACIE.

 • Amadeo pisze:

  Cóż można powiedzieć bawią się w swoim gronie nie są to gwiazdy 20lat temu nikt o nich nie słyszał stara czka przetakiewicz to wiadomo kasa z bogatych mężów a nie gwiazdy, gesller Klimas to córki bogatych rodziców jedynymi gwiazdami mogą być Kraskowie na pewno jego żona, chociaż on zawsze promował się na bogatych kobietach gorniaczka wielokrotnie mówiła jak za jej kasę żył więc słowo gwiazdy to raczej nie na miejscu chcą być w ich blasku ale to tylko karierowicze z tych co za wszelką cenę byle by hajs się zgadzał niech się bawią ale nigdy Wróbel nawet w przebraniu skowronkiem nie bedzie

 • Gość pisze:

  Niech się bawią ,wolno im.Wam krzywdy nie robią.Gdyby Was zaproszono pobiegli byście w te pędy.Kiedys tez hejtowalam aż ktoś mi napisał „A co ci to przeszkadza?”I rzeczywiście pomyślałam że to mi nie przeszkadza.Wiec dajcie spokój z tymi złośliwościami.Co Wam przeszkadza że oni się bawią?

  • GJulia pisze:

   Jak by nas tam zaprosili to i tak by nas tam nie było bo nie stać nas na kupno takich butów i reszte stroju na jazde

 • Gość pisze:

  A ta cała Lara Gesler co to za gwiazda ?

 • Gość pisze:

  Krasiek pożerał pieczonego dzika aż miło popatrzeć.

 • Paolo pisze:

  To jest jedyny styl w którym p Agnieszka perfekcyjnie się prezentuje

 • GośćWojewódzki pisze:

  Wożniak Sarak jaka ona brzydka co z siebie zrobiła do zamku straszyć Taka kiedyś była laska

 • Gość pisze:

  🤦🏼‍♀️

 • bazia