Gwiazdy na Gałkowo Perlage Masters 2022: Agnieszka Woźniak-Starak, Ilona Ostrowska, Lara Gessler

Gwiazdy na Gałkowo Perlage Masters 2022

Gwiazdy na Gałkowo Perlage Masters 2022

Agnieszka Woźniak-Starak, Ilona Ostrowska, Lara Gessler... Gwiazdy na Gałkowo Perlage Masters 2022. Zdjęcia.

To była już 21. edycja prestiżowych zawodów jeździeckich Gałkowo Perlage Masters. W pierwszy weekend czerwca w Stadninie Koni Ferensteinów rozegrano liczne konkursy jazdy konnej, w tym najważniejszy – Grand Prix o puchar i nagrodę Perlage.

Wydarzenie odbywa się w stadninie Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki. Jak komentowała gospodyni kilka lat temu – zawody mają przenieść gości do zupełnie innego świata:

Za dnia odbywają się aukcja charytatywna, pokaz kapeluszy jak na Royal Ascot oraz zawody z powożenia. Natomiast wieczorami można oglądać największe osobistości polskiego show-biznesu spowite w kreacje szyte specjalnie na tę okazję. Całą imprezę zwieńczają tańce do rana, na których bawią się zawodnicy, zaproszeni goście „i wszyscy ci, którzy pokochali Gałkowo i ten tryb życia” – mówiła Karolina Ferenstein-Kraśko w wywiadzie dla Vogue.pl.

Impreza, nazywana polskim Ascot, przyciąga znane z pierwszych stron gazet osoby. Kto pojawił się na Gałkowo Perlage Masters 2022?

Gwiazdy na Gałkowo Perlage Masters 2022. Kto się pojawił?

Przepiękna pogoda czekała na gości Gałkowa na tegorocznym Gałkowo Perlage Masters 2022. Świeże, mazurskie powietrze, wspaniałe konie, rywalizacja, dobre jedzenie, niezwykle gościnni gospodarze… Cóż może być lepszego, żeby opuścić na chwilę miasto? Wiele znanych z pierwszych stron gazet osób weekend postanowiło spędzić właśnie u Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki.

Kto pozował reporterom? Brylowała gospodyni, ale także: Lara Gessler, Piotr Szeląg, Agnieszka Woźniak-Starak, Ilona Ostrowska, Natalia Klimas, Joanna Przetakiewicz, Dorota Weka, Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Ilona Ostrowska - Gałkowo Perlage Masters 2022

Ilona Ostrowska - Gałkowo Perlage Masters 2022

Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Perlage Masters 2022

Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Perlage Masters 2022

Agnieszka Woźniak-Starak, Dorota Weka - Gałkowo Perlage Masters 2022

Agnieszka Woźniak-Starak, Dorota Weka - Gałkowo Perlage Masters 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×