Gala WP Kobieta #Wszechmocne 2022: Agnieszka Hyży, Joanna Przetakiewicz, Karolina Pisarek

Gwiazdy na gali Kobieta WP

Gwiazdy na gali Kobieta WP

Agnieszka Hyży, Joanna Przetakiewicz, Karolina Pisarek, Joanna Racewicz... Gwiazdy na imprezie Gala WP Kobieta #Wszechmocne 2022. Zdjęcia.

17 listopada w warszawskim Hotelu Bristol miał miejsce wielki finał pierwszej edycji plebiscytu WP Kobieta #Wszechmocne. Podczas uroczystej gali laureatkom wręczono statuetki w siedmiu kategoriach: w biznesie, nauce, sztuce, macierzyństwie, popkulturze, dziennikarstwie oraz innych dziedzinach. W jury zasiadły m.in. Joanna Przetakiewicz, Agnieszka Hyży czy Tatiana Okupnik.

Na imprezie nie zabrakło gwiazd. Kto się pojawił?

Gwiazdy na Gali WP Kobieta #Wszechmocne 2022. Kto się pojawił?

Gala WP Kobieta #Wszechmocne 2022 gościła gwiazdy. Wśród nich na ściance prezentowały się: Karolina Pisarek, Joanna Racewicz, Matylda Damięcka, Grażyna Wolszczak, Martyna Kaczmarek, Marika, Małgorzata Leitner, Monika Miller czy wspomniane już Joanna Przetakiewicz, Agnieszka Hyży i Tatiana Okupnik.

Wśród pań zdecydowanie wyróżniała się odmieniona Racewicz, która uśmiechnięta pozowała fotoreporterom. Nie dało się przejść obojętnie wobec jej nowej fryzury. Kolorem zdominowała imprezę Karolina Pisarek, która w jaskraworóżowym garniturze i topie z piór prężyła się do zdjęć. Przypomnijmy, że modelka niedawno występowała w Tańcu z gwiazdami, mimo problemów udało jej się zatańczyć w kilku odcinkach. Najpierw musiała mierzyć się z niskimi notami jurorów, a później choroba sprawiła, że niemal zrezygnowała z udziału w show. Na szczęście gwiazda po wdrożeniu odpowiednich leków najwyraźniej czuje się znacznie lepiej.

Jak wyglądały gwiazdy wieczoru? Zdjęcia w galerii.


Joanna Przetakiewicz - Gala WP Kobieta #Wszechmocne 2022

Joanna Przetakiewicz - Gala WP Kobieta #Wszechmocne 2022

Joanna Racewicz - Gala WP Kobieta Wszechmocne 2022

Joanna Racewicz - Gala WP Kobieta Wszechmocne 2022

Karolina Pisarek - Gala WP Kobieta #Wszechmocne 2022

Karolina Pisarek - Gala WP Kobieta #Wszechmocne 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×