Gwiazdy na gali Woman Power 2022: Małgorzata Rozenek, Jolanta Kwaśniewska, Kayah, Gosia Ohme

Gwiazdy na Woman Power

Gwiazdy na Woman Power

Małgorzata Rozenek, Jolanta Kwaśniewska, Kayah, Gosia Ohme... Gwiazdy na gali Woman Power 2022. Zdjęcia pojawiły się w mediach.

30 września w Warszawie odbyła się uroczysta gala Woman Power 2022. Organizatorzy tak zapowiadali niezwykłe wydarzenie:

Porozmawiamy w kobiecym gronie o tym, jak kobiety inwestują, jak można zwiększyć ich dostęp do stanowisk kierowniczych w branży nie tylko modowej, kulinarnej, estetycznej, ale też technologicznej. Podczas wydarzenia skupimy się na rosnącej sile kobiet we wszystkich obszarach, tak biznesu, jak i samego życia.

I dodali:

Gala będzie niepowtarzalną okazją do wspierania i dzielenia się wizją podniesienia rangi pracowitych, przedsiębiorczych oraz odważnych kobiet na terenie całej Polski, jak i poza nią. Przyznamy nagrodę Woman in Power – prestiżowe wyróżnienie za osiągnięcia i potwierdzenie sukcesu w biznesie, która oferuje możliwości marketingowe i PR, a także zwiększy Twoją wiarygodność i pozycję w oczach współpracowników i klientów.

Na wydarzeniu nie zabrakło niezwykłych kobiet. Kto się pojawił?

Gwiazdy na gali Woman Power 2022. Kto się pojawił?

Fotoreporterzy z ochotą robili zdjęcia niezwykłym paniom, które pojawiły się na gali w warszawskim hotelu Sheraton Grand. Pozowały im: Małgorzata Rozenek, Jolanta Kwaśniewska, Kayah, Gosia Ohme, Laura Samojłowicz. 

To będzie wieczór pełen motywacji, inspiracji kobiecej i biznesowej. Liderki z różnych branż i – można rzec – różnych światów – podzielą się doświadczeniami, jakie zdobyły w życiu i biznesie: sukcesach, nagrodach, ale też upadkach i podnoszeniu się z kolan. Rozmowy będą również próbą odpowiedzi na pytania: Jakie cechy powinna mieć kobieta mocy? Jak promować kobiece, siostrzane wsparcie? Stworzymy społeczność silnych kobiet, poszukamy inspiracji, zrozumienia i autentyczności! Poczujemy tę wspierającą kobiecą energię! – zachwycała sie na swojej stronie Ohme.

Wszystkie gwiazdy zwracały uwagę swoimi stylizacjami. W bardzo modnych garniturach w soczystych kolorach brylowały Kayah, Ohme i Samojłowicz. Rozenek postawiła na klasyczną czerń, a Kwaśniewska w czerwieni prezentowała się jak zawsze wspaniale.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Laura Samojłowicz - Woman Power 2022

Laura Samojłowicz - Woman Power 2022

Laura Samojłowicz - Woman Power 2022

Laura Samojłowicz - Woman Power 2022

Jolanta Kwaśniewska - Woman Power 2022

Jolanta Kwaśniewska - Woman Power 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×