Gwiazdy na gali „Polish Businesswomen Awards”: Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Joanna Opozda, Monika Richardson

Gwiazdy na gali Polish Businesswomen Awards

Gwiazdy na gali Polish Businesswomen Awards

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Joanna Opozda, Monika Richardson... Gwiazdy na gali Polish Businesswomen Awards. Kto jeszcze się pojawił?

3 marca w Hotelu Airport Okęcie odbyła się XVIII edycja konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards zorganizowana przez redakcję czasopisma Businesswoman & life. Kapituła konkursu przyznała nagrody laureatom, przedsiębiorcom, markom, instytucjom z całej Polski, będących liderami w swoich branżach. Galę poprowadził Jacek Borkowski, a gości powitała Elżbieta Jeznach.

Kto pojawił się na imprezie?

Gwiazdy na gali Polish Businesswomen Awards. Kto się pojawił?

Na gali nie zabrakło znanych osób. Fotoreporterom pozowali: Joanna Opozda, Riya Sokół, Monika Richardson, Konrad Wojterkowski, Kwiat Jabłoni, Kasia Cichopek i świeżo upieczony dziadek Maciej Kurzajewski.

Laureatami w poszczególnych kategoriach zostali:

 • Edukacja, Marketing, Szkolenia, Zrównoważony rozwój, HR,otrzymała m.in. Monika Richardson i Richardson School,
 • Charyzmatyczna Aktorka i Głos Wolności Kobiet: Joanna Opozda,
 • Charyzmatyczny Dziennikarz i Promotor Zdrowego Stylu Życia: Maciej Kurzajewski,
 • Charyzmatyczna osobowość social mediów i lider kreowania trendów nowego pokolenia: Natalia Nastu Karczmarczyk,
 • Głos muzyczny młodego pokolenia: Zespół Kwiat Jabłoni,
 • Wybitna osobowość muzyczna i Liderka nowego brzmienia skrzypiec: Karolina Sydorowicz (LinViolin),
 • Wybitna Fotografka: Lidia Skuza,
 • Charyzmatyczna Liderka wśród świadomych mówczyń: Riya Sokół,
 • Wybitna Artystka: Magdalena Kapela,
 • Lider najwyższej jakości biżuterii dla każdej kobiety: Kasia Cichopek.

Zdjęcia w galerii.

Maciej Kurzajewski został dziadkiem

Od jakiegoś czasu fani Kurzajewskiego oczekiwali wieści o tym, czy jego wnuczka już jest na świecie. Jego starszy syn Franciszek po raz pierwszy miał zostać tatą. Wiadomo było, że termin porodu wyznaczono na połowę lutego, a na świat przyjdzie dziewczynka.

Maciej tuż po tym, jak dowiedział się o narodzinach wnusi, nie ukrywał swojego szczęścia. Wszystkim podzielił się w sieci.

Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! Kocham Was! Cudowny dzień!!!  – napisał w sieci świeżo upieczony dziadek.

Gratulacje popłynęły z całej Polski. Oczywiście gratulujemy, a poniżej przypominamy, co mówił Kurzajewski o narodzinach wnuczki.

Maciej Kurzajewski o narodzinach wnuczki

Kilka dni temu reporterka Jastrząb Post miała okazję porozmawiać z Maciejem Kurzajewskim. Wtedy jeszcze oczekiwał na narodziny wnuczki. Zdradził, jakie uczucia mu towarzyszą.

Piękne. Radosne. Uczucie, które jest niepowtarzalne. Ja myślę, że nie do końca świadomie na ten moment przygotowywałem się od kilku, jeśli nie kilkunastu lat, mając świadomość, jak ważne jest to, aby budować każdego dnia jakość naszego życia. Przeżywanie tego życia, funkcjonowanie, ale też i jakość naszego samopoczucia. Cieszę się, że tę dbałość o, chociażby aktywność fizyczną, zawsze miałem w sobie i że ona mi towarzyszy i chociażby dzisiaj biorąc pod uwagę zdrową dietę, aktywność fizyczną, pozytywne nastawienie, mogę mówić o sobie, że z radością czekam na narodziny mojej wnuczki i będę mógł dać jej całą swoją energię, żebyśmy wspólnie przeżywali to życie.

Jak będzie miała na imię jego wnuczka?

Cudownie, że takie rzeczy możemy przeżywać w nieco węższym gronie i cieszyć się nimi w takim kameralnym wymiarze, to wtedy daje nam większą radość. Pewnie kiedy już ta cudowna dziewczynka pojawi się na świecie, to ja będę miał przyjemność powiedzieć, jakie imię dostała od rodziców. Najważniejsze jest to, żeby urodziła się zdrowa i aby to szczęście, które rozleje się w tej rodzinie i u mnie też, bo czekam na ten moment, będzie czymś, co zapamiętamy na bardzo długo, bo sam wiem, że ten moment oczekiwania i narodzin, to są jedne z najpiękniejszych chwil w naszym życiu.

Cała rozmowa poniżej.


Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek -Polish Businesswomen Awards

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek -Polish Businesswomen Awards

Maciej Kurzajewski - Polish Businesswomen Awards

Maciej Kurzajewski - Polish Businesswomen Awards

Joanna Opozda - Polish Businesswomen Awards

Joanna Opozda - Polish Businesswomen Awards

Komentarze

 • Gość Henry pisze:

  Kurzajewski uczy cichopek jak opanować w ustach ustneg o

 • Gość pisze:

  Sami mądrzy inaczej, psycholog która nie. Potrafiła. Poradzić sobie z emocjami

 • Gość pisze:

  No faktycznie „charyzmatyczny dziennikarz” 🤮😂😂😂😂🤣🤣 z tym swoim beczacym głosem jak 🐏 i bez studiów wyzszych i niemoralnym prowadzeniem się!! Nazwiska tych co przydzielali te śmieszne „nagrody” 🤮🤮🤮

 • Gośćzośka pisze:

  Dlaczego tak ochoczo nie rozpisuje od się że Cichopek dostała rownież nagrodę dziwny jest ten świat szkoda

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×