Gwiazdy na gali Influencer’s Top 2022: gorąca Agata Rubik, młodzieżowa Beata Tadla, zakochani Żudziewicz i Jeschke, Joanna Moro i Marcin Mroczek [ZDJĘCIA]

Gala Influencer's Top 2022. Zdjęcia gwiazd

Gala Influencer's Top 2022. Zdjęcia gwiazd

Gala Influencer's Top 2022. Plejada gwiazd pojawiła się na imprezie. Jak się zaprezentowały? Agata Rubik, Beata Tadla, Hanna Żudziewicz i inni.

2 grudnia przy ulicy Mysiej w Warszawie odbyła się jesienna wersja Gali Influencer’s Top 2022. Jurorzy przetestowali różne produkty i wyróżnili najlepsze z nich. To nie koniec. Wybrano też Top Influencerów 2022. Zostały nimi Hanna Żudziewicz i Beata Tadla. Wśród uczestników imprezy było znacznie więcej gwiazd. Jak się zaprezentowali uczestnicy spotkania?

Gala Influencer’s Top 2022. Zdjęcia gwiazd

Fotoreporterzy mieli ręce pełne roboty. Agata Rubik, Beata Tadla, Joanna Moro, Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke, Marcin Mroczek – to niektóre ze sław, które udało się im uwiecznić. Ich ujęcia zobaczycie w galerii pod tekstem.

Rubik świetnie wyglądała w szarym komplecie: topie i marynarce. Jej look uzupełniały buty na wysokim obcasie. Tadla wbiła się w młodzieżową kreację. Miała na sobie rozpinaną bluzę, spódnicę i kozaki. Żudziewicz zapozowała w jednoczęściowym komplecie, który wyeksponował jej brzuch, dekolt i ramiona. Jej ukochany, Jeschke, przyszedł na event w ciemnej koszuli, czarnych spodniach i butach w tym kolorze. Moro ciekawie wyglądała w brązowym skórzanym płaszczu, spodniach w tym kolorze i fioletowym golfie. Mroczek postawił na klasykę. Przyszedł na imprezę w koszuli z ciekawym wzornictwem i niebieskich dżinsach.

Która z tych gwiazd najbardziej się wam spodobała?


Agata Rubik - Gala Influencer's Top 2022

Agata Rubik - Gala Influencer's Top 2022

Beata Tadla - Gala Influencer's Top 2022

Beata Tadla - Gala Influencer's Top 2022

Joanna Moro - Gala Influencer's Top 2022

Joanna Moro - Gala Influencer's Top 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×