Szukaj

Gwiazdy na gali finałowej See Bloggers 2019: Anna Lewandowska, Lara Gessler, Agnieszka Hyży, Renata Kaczoruk

Anna Lewandowska, Lara Gessler, Agnieszka Hyży, Renata Kaczoruk... Gwiazdy pojawiły się podczas gali finałowej See Bloggers 2019. Zobacz kto się wziął udział w wydarzeniu i na jakie stylizacje postawiły gwiazdy. 

See Bloggers 2019 - gala finałowa

See Bloggers 2019 to wydarzenie, które co roku przyciąga blogerów, vlogerów oraz osoby prowadzące popularne kanały na Facebooku czy Instagramie. W jego trakcie uczestnicy nie tylko poszerzają wiedzę, ale także poznają lepiej środowisko influencerów.

Tak było także w mijający weekend, kiedy do Łodzi przyjechało kilka tysięcy osób. Wśród nich pojawiły się także gwiazdy, które regularnie działają w sieci, a na swoich kontach mają tysiące obserwujących. W sobotni wieczór nie mogło zabraknąć ich na gali finałowej, gdzie przyciągały uwagę swoimi stylizacjami.

Kto się pojawił? Byli to m.in.  Anna Lewandowska, Lara Gessler, Agnieszka Hyży, Renata Kaczoruk, Maffashion, Marcela Leszczak, Misiek Koterski, Anna Skura, Barbara Pasek, Angelika Mucha, Qczaj, Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski, Rinke Rooyens oraz Joanna Przetakiewicz oraz duet Fit Lovers.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Piękna Anna Lewandowska odebrała nagrodę na wielkiej gali. Misiek Koterski z tej okazji zdradził wstydliwy sekret z młodości gwiazdy

Zobacz: Tylko u nas! Straszny wypadek Mateusza z Fit Lovers na gali See Bloggers. Podczas robienia salta spadł ze sceny. W jakim jest stanie? [WIDEO]

Zobacz: Joanna Krupa urodzi syna czy córkę? Jakub Kosel już zna płeć dziecka prowadzącej „Top Model”! [WIDEO]


Anna Lewandowska - See Bloggers 2019

Anna Lewandowska - See Bloggers 2019

Renata Kaczoruk - See Bloggers 2019

Renata Kaczoruk - See Bloggers 2019

Rinke Rooyens, Joanna Przetakiewicz - See Bloggers 2019

Rinke Rooyens, Joanna Przetakiewicz - See Bloggers 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×