Agata Młynarska, Teresa Lipowska i Krzysztof Cugowski z synem na gali „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka”

Gwiazdy na gali „Dla mojej babci, dla mojego dziadka”

Dzięki Fundacji „Żyj z pasją” już po raz kolejny w progach Urzędu Dzielnicy Warszawa Bielany odbyła się doroczna gala „Dla mojej babci, dla mojego dziadka”. Punktem sztandarowym spotkania wielopokoleniowego co roku jest uhonorowanie tytułem „Honorowa babcia” i „Honorowy dziadek” osób ze świata show-biznesu. Tegorocznymi laureatami zostali Agata Młynarska, babcia czwórki wnucząt oraz Krzysztof Cugowski dziadek dwojga wnucząt.

Ja jestem babcia entertainment! Czyli od zapewniania moim wnuczkom rozrywki. Obie lubią tańczyć, śpiewać i raz na dwa tygodnie mamy czas tylko dla siebie, a ich rodzice robią sobie wtedy wychodne. Przyznam, że moje wnuczki nie mówią do mnie babciu, ale „Bibi”. Mam natomiast zakaz od syna kupowania dziewczynkom prezentów – powiedziała Agata Młynarska po odebraniu nagrody

Wokalista zespołu Budka Suflera także nie krył zadowolenia z otrzymanego wyróżnienia i przyznał, że nie jest pewien, czy aby na pewno powinien je dostać…

Przyznam, że trochę krępuje mnie ten zaszczytny tytuł, ponieważ nie byłem ani wzorowym ojcem, ani nie jestem wzorowym dziadkiem. Natomiast świetnie się sprawdzam w rozpieszczaniu mojej wnuczki i wnuka. Mój syn Piotr ma syna także Piotra. To już trzeci Piotr w naszym rodzie i zdradzę, że obaj mamy wspólną pasję. Uwielbiamy samochody. Przywożę więc wnukowi najbardziej wyszukane modele, a on je w mig rozpoznaje. Wojtek natomiast jest ojcem pięcioletniej Weroniki i ona jak przystało na dziewczynkę dostaje ode mnie i od babci najpiękniejsze sukienki świata. To taki moment, kiedy człowiek myśli sobie –  przyznał Krzysztof Cugowski.

Oprócz laureatów na imprezie pojawiła się także Teresa Lipowska i prowadzący: Zofia Czernicka, Conrado Moreno oraz Michał Olszański.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×