Gwiazdy na Gali Derby 2022: Małgorzata Kożuchowska, Rafał Maślak, Dawid Woliński, Ida Nowakowska

Gwiazdy na Gali Derby 2022

Gwiazdy na Gali Derby 2022

Małgorzata Kożuchowska, Rafał Maślak, Dawid Woliński... Gwiazdy na Gali Derby 2022. Zdjęcia stylizacji.

3 lipca na warszawskim Służewcu odbyło się wielkie święto wyścigów konnych. Tego dnia rozegrano jedną z najważniejszych gonitw w sezonie wyścigowym – Westminster Derby. Oprócz tego było też 10 wyścigów, w tym – gonitwa o błękitną wstęgę, a także UAE President Cup Central European Arabian Derby, Nagroda Prezesa Totalizatora Sportowego oraz Memoriał Fryderyka Jurjewicza.

Tak wspaniałe wydarzenie wymaga pięknej oprawy, więc gwiazdy, które pojawiły się na Służewcu, zadbały o iście królewskiej stylizacje.

Gwiazdy na Gali Derby 2022. Kto się pojawił? Stylizacje

Wyścigi konne to nie tylko sportowe emocje na najwyższym poziomie, lecz także historia, tradycja i elegancja. Nieodłącznym elementem Derby jest konkurs na najpiękniejszy kapelusz. Na Służewcu roi się wówczas od fantazyjnych nakryć głowy, a widok przypomina brytyjskie Ascot.

Gala Derby to również świetna okazja, żeby wspaniale spędzić czas. Na Torze pojawiły się tez gwiazdy: Małgorzata Kożuchowska, Rafał Maślak, Kamila Maślak, Dawid Woliński, Viola Piekut, Krzysztof Włodarczyk, Katarzyna Paskuda, Ida Nowakowska.

Zdjęcia w galerii.

Małgorzata Kożuchowska swoją stylizacją pochwaliła się na Instagramie:

Nie ma to jak postawić na dobrego konia. #westminsterderby #torwyścigówkonnychsłużewiec #wyścigikonne #weekend #weekendvibes- napisała.

Jej stylizacja bardzo przypadła do gustu internautom. Aktorka wybrała letnią sukienkę w kropeczki i kwiatowy wzór na spódnicy, sandały na obcasie i przepiękny fantazyjny kapelusz, jakiego nie powstydziłyby się członkinie rodziny królewskiej. Jak wam się podoba outfit aktorki?


Małgorzata Kożuchowska - Gala Derby 2022

Małgorzata Kożuchowska - Gala Derby 2022

Małgorzata Kożuchowska - Gala Derby 2022

Małgorzata Kożuchowska - Gala Derby 2022

Małgorzata Kożuchowska - Gala Derby 2022

Małgorzata Kożuchowska - Gala Derby 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kto to Maślaki? Pierwszy raz widzę i słyszę?

 • Gość jo pisze:

  Słabe….

 • GośćMariola pisze:

  Państwo Maslakowie Super !🤗

 • Gość pisze:

  Matka iboska Kozuchowska jak manekin przebrana,niby hrabini że szczekosciskiem

 • Uczestniczka Gali Derbów pisze:

  Państwo z komentarzy chyba nie wiedzą, że na takie wydarzenia w loży honorowej jak „Gala Derby” Tor Służewiec wymaga stroju eleganckiego. Te sukienki i fascynatory to nie kolejny wymysł celebrytów, a obowiązująca na wyścigach moda.

 • Gość pisze:

  Maślakowie bardzo dobrze ,Ida Nowakowska pańcia z Pcimia no dramat.

 • GOŚĆ pisze:

  Odbiło nie którym. To nie Wielka Brytania, a Polska. Nie które osoby nie wiedzą co założyć na pustą głowę lub założyć odpustową sukienkę na takie spotkanie Ido.

 • Gość pisze:

  Małgośka w babciowym stylu a powinna jak w rodzince, czyli idealnie. Nowakowska nie dość, że urodą nie grzeszy, mówiąc delikatnie to jeszcze wyszykowana jak na odpust. Reszta też nie teges

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×