Szukaj

Gwiazdy wybierały najlepsze spa. Kasia Stankiewicz zrobiła największe wrażenie na czerwonym dywanie

Gwiazdy na Gali Beauty Stars 2015

Gwiazdy na Gali Beauty Stars 2015

Gwiazdy na Beauty Stars 2015

Idealna cera to wizytówka gwiazd. Nienaganny wizerunek przekłada się na kampanie reklamowe, dlatego znani i lubiani doskonale orientują się w temacie salonów odnowy biologicznej. Z tej okazji zorganizowano plebiscyt Beauty Stars 2015, podczas którego wybrano najlepsze spa w Polsce.

Na czerwonym dywanie nie zabrakło słynnych dziennikarzy i artystów. Pojawili się między innymi Aneta Todorczuk-Perchuć, Sylwia Arnesen i Bartek Jędrzejak. Największy zachwyt wzbudziła jednak Kasia Stankiewicz. Specjalnie na ten wieczór założyła oryginalną i nieprzeciętną suknię z nadrukami i tym samym wzbudziła ogromne zainteresowanie fotoreporterów.

Kto wyglądał najlepiej?


Dodaj komentarz

  • KassiaH pisze:

    Od jutra rozpoczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mna? Nie bedzie latwo ale trzeba sie wziac za siebie. Szukalam duzo w internecie i mam juz dobry sposob na chudniecie, mysle ze skuteczny, poprostu wpiszcie sobie w google – xxally radzi jak szybko schudnac

  • her latest blog pisze:

    Whenever you upload a photo to Flickr, you have got to describe it. Contact the editor about your concern to submit articles. Books like that do not always have to be hundreds of pages long.
    her latest blog [url=http://top.pvp-online.com/index.php?a=stats&u=88051556422]her latest blog[/url]

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×