Gwiazdy na gali BAFTA 2023: księżna Kate, książę William, Cate Blanchette, Anya Taylor-Joy

BAFTA 2023

BAFTA 2023

76. ceremonia rozdania nagród BAFTA. W niedzielny wieczór na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd. Zdjęcia.

Za nami gala wręczenia nagród BAFTA, nazywanych brytyjskimi Oscarami, które co roku, od 75 lat, przyznaje Brytyjska Akademia Filmowa. Podczas wydarzenia nagradzane są produkcje filmowe i telewizyjne. Wydarzeniu od dwunastu lat patronuje książę William, któremu od kilku lat co roku  towarzyszy żona, księżna Kate. Ceremonia odbyła się w słynnej Royal Albert Hall. Na czerwonym dywanie nie zabrakło największych nazwisk.

Gwiazdy na gali BAFTA 2023. Stylizacje

Na 19 lutego zaplanowano 76. ceremonię rozdania nagród BAFTA, podczas której zostaną wręczone statuetki za najlepsze filmy z 2022 roku. W niedzielny wieczór na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd.

W branży filmowej często mówi się o tym, że rozdanie nagród BAFTA, to dla wielu gwiazd rozgrzewka przed galą wręczenia Oscarów. W niedzielny wieczór poznamy laureatów prestiżowej nagrody, którzy zostaną uroczyście wyłonieni spośród nominowanych twórców.

Na czerwonym dywanie pozowali: Michelle Yeoh, Cate Blanchette, Florence Pugh, Lily James, Jamie Lee Curtis, Anya Taylor-Joy, Julianne Moore, księżna Kate, książę William i wielu innych.

Gala BAFTA 2023: Jak wyglądali księżna Kate i książę William

Galę swoją obecnością uświetnili William i Kate. Zaprezentowali się we wspaniałych kreacjach. Pokazali się na imprezie na chwilę przed rozpoczęciem całej imprezy, a na czerwonym dywanie wywołali prawdziwą furorę. Wszystko za sprawą śnieżnobiałej kreacji Kate.

Księżna postawiła na tiulową suknię na jedno ramię, którą zestawiła z kontrastującymi rękawiczkami operowymi. Stylizację dopełniała złota biżuteria w kształcie kwiatów oraz mała portmonetka z czerwonymi akcentami. Kate pojawiła się w makijażu ze smokey eye i zwisające kolczyki z Zary za około 140 złotych.

William pojawił się w połyskującym smokingu z muszką, który zestawił z parą mokasynów. Oboje wyglądali wyjątkowo elegancko.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Księżna Kate, książę William - BAFTA 2023

Księżna Kate, książę William - BAFTA 2023

Księżna Kate - BAFTA 2023

Księżna Kate - BAFTA 2023

Cate Blanchett- BAFTA 2023

Cate Blanchett- BAFTA 2023

Komentarze

  • Gość pisze:

    Katarzyna jest obiektywnie bardzo urodziwa natomiast dodatki do kreacji mogą budzić kontrowersje, rzecz gustu, dla mnie buty rękawiczki i kolczyki do wymiany ale to moje zdanie.

  • Gość pisze:

    Cate Blanchette jak zwykle pięknie! Kate też – jak zwykle na galach, czyli koszmarnie, Kto jej doradził te czarne rękawice do białej, zwiewnej sukni?! I jeszcze te odpustowe, kiczowate kolczyki. Masakra.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×