Gwiazdy na Gali French Touch 2021: Cleo, Tomasz Kammel, Roksana Węgiel, Ida Nowakowska

Gala French Touch 2021

Gala French Touch 2021

Cleo, Tomasz Kammel, Roksana Węgiel, Ida Nowakowska... Gwiazdy pojawiły się na Gali French Touch 2021. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.

Gala French Touch to wydarzenie, w którego trakcie przybliża się Polakom kulturę Francji. Odbywa się ono co roku na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej. To właśnie tam występują polskiej i francuskie gwiazdy, zarówno młode talenty, jak i nazwiska, które są znane na całym świecie:

Gala French Touch to jednak nie tylko taniec i muzyka: to także pokazy kolekcji takich projektantów jak Jean Paul Gaultier czy Julien Fournié, to mnóstwo ciekawostek i materiałów filmowych o Francji, to także przekazanie nagrody Marianne d’Honneur wyjątkowej osobistości, która znacząco wpłynęła na pozytywne stosunki polsko-francuskie – podają organizatorzy.

Gwiazdy na Gala French Touch 2021. Kto się pojawił?

Chociaż przez wiele lat wydarzenie emitowała stacja TVN, w tym roku Telewizja Polska przejęła pałeczkę. To ona w czwartkowy wieczór zaprezentowała koncert, który poprowadzili Tomasz Kammel Agata Konarska. Podczas niego wystąpiło sporo gwiazd. Na scenie zaprezentowali się m.in. Barbara Pravi, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Imany, Paradis Latin, Kendji Girac, Marion Motin, Rafał Brzozowski, Reni Jusis, Roksana Węgiel oraz Carla Bruni.

Ostatnia z wymienionych jest żoną byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego. Do Polski przyleciała kilka godzin przed swoim występem. Na lotnisku czekali na nią paparazzi. Bruni na podróż wybrała bardzo wygodną stylizację i udowodniła, że nawet w wygodnym dresie można się prezentować bardzo stylowo.

Tego wieczoru odbył się też pokaz mody, w którym udział wzięły dziennikarki TVP. Znakomite kreacje prezentowały m.in.: Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Emilia Ziemnicka, Agnieszka Oszczyk.

Gwiazdy Gala French Touch nie tylko zachwycały na scenie, ale także znalazły się w obiektywach fotoreporterów. Zrobili zdjęcia takim znanym osobom jak m.in. Anna Kalczyńska, Rafał Brzozowski, Jacek Kurski, Joanna Kurska, Robert Sowa, Iwona Bocian-Zaciewska, Kuba Szmajkowski, Frédéric Billet, Stéphane Antiga.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz też: Nowakowska kilka miesięcy po porodzie została modelką. Odważna kreacja wyeksponowała jej brzuch. Już wróciła do formy?


Le Paradis Latin - Gala French Touch 2021

Le Paradis Latin - Gala French Touch 2021

Cleo - Gala French Touch 2021

Cleo - Gala French Touch 2021

Cleo - Gala French Touch 2021

Cleo - Gala French Touch 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×