Szukaj

Gwiazdy na Gali French Touch 2019: Ewa Farna, Anna Kalczyńska, Marcin Prokop, Grażyna Torbicka

Gala French Touch 2019

Gwiazdy na Gala French Touch 2019

Ewa Farna, Anna Kalczyńska, Marcin Prokop... W sobotę, 12 października gwiazdy pojawiły się podczas Gali French Touch. Zobacz, jak wyglądały i co działo się na scenie. 

Gala French Touch, to wydarzenie, w czasie którego to Francja jest główną bohaterką. Z tego powodu, w sobotę, 12 października na jednej scenie wystąpili artyści, którzy specjalnie z tej okazji wykonali klasyki francuskiej piosenki, oczarowując publiczność zgromadzoną w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska przyłapana na czułościach podczas rodzinnego spaceru. Zachwycające zdjęcie gwiazdy i jej męża

Ewa Farna wystąpiła podczas Gali French Touch 2019. Jak wyglądała?

Przed tłumnie zgromadzoną publicznością stanęła m.in. Ewa Farna. Gwiazda, która niedawno została mamą, wróciła nie tylko do formy scenicznej, ale także korzystnie się zaprezentowała. Ubrała się w złotą kreację, złożoną z błyszczących elementów. Dopasowała do niej wyprostowane włosy, a także makijaż, z bardzo wyrazistym okiem.

Wyglądała przepięknie.

Zobacz: Bieg Czas Na Wzrok 2019 wspierany przez gwiazdy: Małgorzata Rozenek, Katarzyna Cichopek, Anna Dereszowska

Ewa Farna - Gala French Touch 2019

Ewa Farna – Gala French Touch 2019

Nie tylko Farna podczas tego wydarzenia zaprezentowała się znakomicie. Oprócz niej, zaśpiewali także m.in. w gali wzięły udział gwiazdy takie jak m.in. Marina Kaye, Łukasz Zagrobelny, Grażyna Torbicka, Wojciech Pszoniak, Sound’n’Grace, Grzegorz Hyży, Suzane. Pojawił się także Moulin Rouge, który w tym roku obchodzi swoje 130-lecie.

Wydarzenie poprowadzili Anna Kalczyńska i Marcin Prokop. Każdy, kto przegapił galę i nie mógł uczestniczyć w niej osobiście, będzie miał okazję ją zobaczyć w telewizji. Już w niedzielę, 13 października zostanie ona wyemitowana na antenie TVN-u.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Margaret przerwała ciszę wyborczą w „Pytaniu na śniadanie”? Odważny apel gwiazdy w programie na żywo

 

 

 

 


Marcin Prokop, Anna Kalczyńska - Gala French Touch 2019

Marcin Prokop, Anna Kalczyńska - Gala French Touch 2019

Anna Kalczyńska - Gala French Touch 2019

Anna Kalczyńska - Gala French Touch 2019

Ewa Farna - Gala French Touch 2019

Ewa Farna - Gala French Touch 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×