Plejada gwiazd na Flesz Fashion Night: Doda, Małgorzata Socha, Agnieszka Jastrzębska i wiele innych…[GALERIA]

Gwiazdy na Flesz Fashion Night 2015

Gwiazdy na Flesz Fashion Night 2015

Gwiazdy na gali Flesz Fashion Night 2015

Trwa właśnie najgorętsza modowa impreza sezonu – Flesz Fashion Night 2015. To wydarzenie jest co roku organizowane przez magazyn Flesz. Najważniejszą jej częścią jest obecność najbardziej znanych polskich projektantów i ich muz. Specjalnie na ten wieczór artyści stworzyli dla gwiazd kreacje, w których wystąpiły na gali.

Czyja kreacja na Flesz Fashion Night 2015 była najlepsza?

Projektanci i ich muzy na imprezie Flesza

Joanna Klimas zaprojektowała specjalnie dla Joanny Horodyńskiej, muzą Łukasza Jemioła została Małgorzata Socha. Duet Paprocki&Brzozowski przyszedł w towarzystwie Pauliny Krupińskiej. Lidia Kalita zaprosiła do współpracy Małgorzatę Rozenek, ale ta w ostatniej chwili zrezygnowała i zastąpiła ją Zosia Ślotała. Dorota Wellman została muzą Joanny Przetakiewicz. Duet Bizuu zaprojektowały kreację dla Katarzyny Zielińskiej, a duet Bohoboco, dla 81-letniej Heleny Norowicz. Mariusz Przybylski uszył kreację dla Tamary Arciuch, a Agnieszka Maciejak – dla Aleksandry Żebrowskiej.

Zobacz także: Projektanci i ich muzy na Flesz Fashion Night 2015 [GALERIA]

Stylizacje gwiazd na Flesz Fashion Night

Oprócz najważniejszych bohaterów imprezy wśród zaproszonych gości dostrzegliśmy także: Agnieszkę Jastrzębską, która na ten wieczór wybrała sukienkę Bizuu, buty Celebrity i torebkę od Mango, Paulinę Drażbę w kombinezonie od Anny Krzyżanowskiej i torebką Aldo, Paulinę Sykut-Jeżynę w kreacji Thecadess.

Nie mogło zabraknąć Kasi Sowińskiej, która postawiła na spodnie Saint Laurent, marynarkę vintage, body H&M i botki Louboutin. Jedną z największych gwiazd była oczywiście Doda! Piosenkarka miała na sobie sukienkę  swojego projektu, torebkę Chanel i buty Balmain dla H&M (w identycznych przyszła Zosia Ślotała).

Wyróżniała się także Ada Fijał. Aktorka miała na sobie niezwykły moherowy żakiet Bohoboco, a do tego spodnie dzwony i pasek z włosiem, wszystko pochodzące z kolekcji marki na jesień-zimę 2015. Kreację uzupełniały buty Primamoda oraz zabawna torebka Pinko.

Karolina Szostak postawiła na elegancką czarną kreację od Łukasza Jemioła. Z kolei Omenaa Mensah wybrała długą suknię w stylu lat 20. zaprojektowaną przez Tomaotomo. W niezwykłym dla siebie stylu na czerwonym dywanie zaprezentowała się także Dorota Gardias – jej suknia w kolorze malinowego sorbetu to dzieło marki Just Paul.

Dostrzegliśmy także aktora Krystiana Kukułkę. Wiemy, że miał na sobie garnitur Zara, krawat Vistula, koszulę Hugo Boss i buty DKNY.

Na błyszczący niebieski płaszcz z kolekcji Burberry zdecydowała się aktorka Anna Oberc. Oprócz tego na jej stylizację składały się: sukienka Marlu, torebka Reserved Concept, botki Baldowski.

Jednym z głównych parterów imprezy była marka Kazar.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×