Tłum gwiazd na finale Top Influencer’s 2022: Anna Głogowska, Misiek Koterski, Martyna Gliwińska, Agata Rubik…

Gwiazdy na finale Top Influencer's 2022

Gwiazdy na finale Top Influencer's 2022

Gwiazdy w środowe popołudnie chętnie pojawiły się na kolejnej imprezie dla influencerów. Kto zawitał na finał Influencer's Top 2022? Są zdjęcia.

Gwiazdy już dawno zrozumiały, że kontakt z fanami jest podstawą ich bycia w show-biznesie. Nic więc dziwnego, że tak prężnie prowadzą one kanały w social mediach. Obecnie jest to najlepsza i najłatwiejsza forma promocji. Wiele osób z pierwszych stron gazet z Instagrama uczyniły już główne źródło zarobku. Pokazują kulisy swojej pracy, ale to życie prywatne interesuje internautów najbardziej. Kanały znanych i lubianych śledzą miliony fanów.

Im większe mają zasięgi, tym na lepsze współprace mogą liczyć. Na swoich profilach często polecają różnego rodzaju produkty, a odbiorcy chętnie korzystają z tych wskazówek. Social media rozwinęły się już tak bardzo, że regularnie pojawiają się plebiscyty na najbardziej popularne osoby w sieci. Dzisiaj gwiazdy spotkały się na jednym z takich wydarzeń. Kto się pojawił na finale Influencer’s Top 2022?

Gwiazdy na Influencer’s Top 2022. Zdjęcia

Internetowi twórcy są tak samo popularni jak muzycy, aktorzy, czy sportowcy. Ich działalność w sieci chętnie śledzą fani, a nawet nagradzają różnymi wyróżnieniami. Nie można się dziwić, bo wbrew pozorom prowadzenie chętnie odwiedzanego profilu na Instagramie wymaga od influencera sporego zaangażowania i masy poświęconego czasu, aby dotrzeć do sporej liczby internautów.

Na tegorocznej gali Influencer’s Top 2022, która rozpoczęła się w środę, wczesnym popołudniem, pojawiło się sporo znanych nazwisk. Wśród gwiazd, które chętnie pozowały na ściance, można było zobaczyć między innymi Agatę Rubik – podkreśliła figurę w sukience z wycięciami w talii.

Agata Rubik - finał Influencer's Top 2022

Agata Rubik – finał Influencer’s Top 2022

Ponadto przed aparatem stanęli także: Martyna Gliwińska, Sylwia Madeńska, Michał Koterski, Ata Postek, Anna Głogowska, Madzia Wójcik, Magda Steczkowska, Zofia Ślotała, Marcin Mroczek, Anna Dec i Anna Burska.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Magda Wójcik - finał Influencer's Top 2022

Magda Wójcik - finał Influencer's Top 2022

Martyna Gliwińska- finał Influencer's Top 2022

Martyna Gliwińska- finał Influencer's Top 2022

Zofia Ślotała - finał Influencer's Top 2022

Zofia Ślotała - finał Influencer's Top 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×