Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Gwiazdy podczas drugiego dnia Festiwalu Filmowego w Gdyni 2016

gwiazdy na festiwalu filmowym w gdyni 2016


Gwiazdy podczas drugiego dnia Festiwalu Filmowego w Gdyni

Festiwal Filmowy w Gdyni to wydarzenie, które co roku przyciąga największe sławy polskiego kina. Już pierwszego dnia nie zabrakło czołowych nazwisk związanych z rodzimą kinematografią.

Podczas drugiego dnia goście również dopisali. Wśród nich znaleźli się najbardziej uznani reżyserzy, scenarzyści, aktorzy, a nawet styliści. Należą do nich m. in. Wojciech SmarzowskiEwa Błaszczyk, Marian Dziędziel, Arkadiusz Jakubik, Katarzyna Kubacka, Aleksandra Michael, Andrzej Seweryn, Agnieszka Matysiak, Mariusz Ostrowski, Łukasz Palkowski, Viganna Papina, Tomasz Borkowski.

Zobacz, jak wyglądali.

Zobacz także: Gwiazdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni 2016: Wiktor Zborowski, Magdalena Cielecka, Mateusz Damięcki, Kinga Preis

Ewa Błaszczyk podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni

Ewa Błaszczyk podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni

Śledzisz Festiwal Filmowy w Gdyni?Komentarzy: 2


Just | 21 września 2016, 16:39

Właśnie, czekam, aż będą jakieś informacje, który film zostanie wybrany za najważniejszy film festiwalu. Liczę na Wołyń, bo takiego filmu już dawno nie było w polskiej kinematografii.


Lotka | 21 września 2016, 13:23

Pani Ewa Błaszczyk pięknie w bieli, Arkadiusz Jakubik nic sienie zmienia od at , btw czekam na nowy film z jego udziałem (Wołyń), A Seweryn jakby przytył.


Dodaj komentarz
×