Wysyp gwiazd na evencie znanej sieciówki: Karolina Pisarek, Sandra Kubicka, Ada Fijał, Dominika Wysocka…

Gwiazdy na evencie znanej sieciówki

Gwiazdy na evencie znanej sieciówki

Kilka znanych gwiazd pojawiło się na evencie znanej sieciówki. Wśród nich między innymi Sandra Kubicka i Karolina Pisarek. Zobaczcie zdjęcia. 

Gwiazdy uwielbiają bywać na eventach i branżowych imprezach. W czasie pandemii przez bardzo długi czas musiały sobie tego odmawiać. Obostrzenia wprowadzone przez rząd uniemożliwiały bowiem gromadzenie się osób w dużych skupiskach. Obecnie przechodzimy przez IV już falę pandemii i chociaż od 1 grudnia w kraju obowiązują nowe ograniczenia, to nie obowiązują one osób, które przyjęły szczepionkę. Teraz znani i lubiani chętnie pojawiają się na kolejnych czerwonych dywanach i korzystają z tego, że póki co branżowe imprezy mogą się odbywać pomimo wprowadzonych ograniczeń.

W czwartkowe wczesne popołudnie gwiazdy spotkały się na evencie marki odzieżowej Mohito. Chętnie przyglądały się nowej zimowej kolekcji i pozowały do zdjęć. Zobaczcie, kto pojawił się na imprezie.

Gwiazdy na imprezie znanej sieciówki

Dla miłośniczek mody dzisiejsze wydarzenie było prawdziwą gratką. Mogły one zapoznać się z najnowszą kolekcją sieciówki i zapozować do kilku zdjęć. Swój debiut na salonach zaliczyła między innymi zwyciężczyni ostatniej edycji Top Model, Dominika Wysocka. Śliczna blondynka udowodniła, że nie bez powodu wygrała program. Na evencie pojawiła się w króciutkiej czarnej szmizjerce i zaprezentowała długie i zgrabne nogi. Urodę podkreśliła jedynie delikatnym makijażem.

Wśród gwiazd brylowała między innymi Sandra Kubicka. Dziewczyna Barona w przeciwieństwie do uczestniczki modowego show postawiła na luźną sportową stylizację. Wybrała jasne dopasowane jeansy, do których dobrała biały sweter z golfem i odsłoniętymi ramionami. Do wszystkiego dobrała ciepłe futrzane botki i fioletową puchową kurtkę. Modelka bardzo chętnie stawała przed obiektywem i prezentowała swoją stylizację.

Wśród gwiazd, które pojawiły się na imprezie, znalazły się także: Karolina Pisarek, Ada Fijał, Anna Skura, Karolina Płocka, Anna Nowak, Ola Nowak. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.


Karolina Pisarek i Anna Skura

Karolina Pisarek i Anna Skura

Karolina Płocka

Karolina Płocka

Ola Nowak

Ola Nowak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×