Gwiazdy na Earth Festival w Polsacie: Beata, Roxie, Szpak, Grzeszczak… Sykut i Gąsiewska przebierały się dwa razy

Gwiazdy na Earth Festival 2021

Gwiazdy na Earth Festival 2021

Earth Festival w Uniejowie przyciągnął plejadę gwiazd. Na imprezie wystąpiły Beata Kozidrak, Roksana Węgiel, Wiktoria Gąsiewska i wiele innych. Zobacz, jakie kreacje wybrały.

22 sierpnia po raz czwarty w Uzdrowisku Termalnym Uniejów odbył się Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski. Celem corocznego wydarzenia jest uświadamianie ludzi, jak ważne jest podejmowanie działań mających na celu powstrzymanie dalszego pogarszania biosfery Ziemi oraz kondycji człowieka.

W trakcie dwudniowego festiwalu przy brzmieniu popularnych hitów polskich gwiazd można zdobyć wiedzę na temat tego, jak możemy dbać o planetę. Organizatorzy zapewnili dla publiczności moc atrakcji, podczas których można było wziąć udział w warsztatach zero waste, stworzyć las w słoiku oraz dowiedzieć się, jak maluje się przyszłość krajowego transportu.

W akcję zaangażowało się wiele gwiazd, które chętnie podejmują działania na rzecz ochrony środowiska.

Gwiazdy na Earth Festival Uniejów 2021

Wydarzenie cieszy się bardzo dużą popularnością wśród ludzi, tym bardziej że zwieńczeniem dwudniowego wydarzenia są koncerty gwiazd. W tym roku na scenie zaprezentowali się: Beata Kozidrak, Sylwia Grzeszczak, Roksana Węgiel, Dawid Kwiatkowski i Paweł Domagała, Michał Szpak, Enej oraz Robert Gawliński i zespół Wilki. O dobrą atmosferę zadbali Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska.

Paweł Domagała jest bardzo zaangażowany w akcję. W rozmowie z portalem Interia zdradził, w jaki sposób dba o środowisko.

Nie jestem radykałem, ale są rzeczy, które nic mnie nie kosztują, np. zakręcanie kranu podczas mycia zębów, czy segregacja śmieci. Stosuję takie zabiegi, bo uważam, że warto – dla mnie są to drobnostki, ale przyczyniają się do większego dobra.

Krzysztof Ibisz ma podobne podejście do tego tematu:

Wyłączyć wodę! To jest bardzo dobry pomysł. Przy myciu zębów można wodę zakręcić, przy goleniu można użyć wody z kubeczka, prysznic zamiast wanny. Jest mnóstwo takich eko patentów na problem z wodą, który w Polsce jest naprawdę dużym problemem.

Dawid Kwiatkowski bardzo często koncertuje, a na każdym wydarzeniu prezentuje się w nowej stylizacji, przez co ma bardzo dużo niepotrzebnych ubrań. Czy wyrzuca niepotrzebną odzież do kosza na śmieci?

Ja takich worów (ubrań) mam co miesiąc bardzo dużo i staram się im dawać drugie życie. To jest bardzo proste, ale też mało kto o tym myśli. Albo przekazujemy je na szczytne cele, albo szukamy domów dziecka. Nigdy nie wyrzucamy.

Kreacje gwiazd na Earth Festival w Polsacie możecie zobaczyć w naszej galerii.


Michał Szpak – Earth Festival 2021

Michał Szpak – Earth Festival 2021

Earth Festival Uniejów 2021 - Roksana Węgiel

Earth Festival Uniejów 2021 - Roksana Węgiel

Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos

Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jej nic nie pomoże…. uroda radiowa.

 • Gość pisze:

  wszędzie te same morsy z kiepska muzyką, pandemia dawala trochę oddechu od tegp wycia

 • Gość pisze:

  Przestancie z tą ekologią od gadania nic się nie zmieni!!!artysci co występ to inny ciuch buty torebki itd.a innych pouczają to tylko pusta gadanina

 • Gość pisze:

  Beata zmien tę koszmarną peruke stylista potrzebny natychmiast.Beata nie ma wyczucia stylu zakłada na siebie co popadnie to jest jakis koszmar

 • Gość pisze:

  grają dla ziemi ale w plastikowych szmatach, zgroza!!!

 • Gość pisze:

  Taki lajf jak za darmo to spoko jak za hajs to mogą spierd..lac bo śmie..dzą jak woda w basenie skoro tak oszczędzają uźywane ciuchy buty meble i jedzenie do domu dziecka schroniska biednym niestety psu by tego nie dac ale taka ideologia dla baby z podlasia trzeba miec troche godnosci i kupic nowe albo wyjechac jako czarny do anglii i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×