Gwiazdy na charytatywnym pokazie z dziećmi: Maja Hyży, Iwona Węgrowska, Małgorzata Tomaszewska

Gwiazdy - pokaz mody „Gwiazdy dzieciom”

Gwiazdy - pokaz mody „Gwiazdy dzieciom”

Maja Hyży, Małgorzata Tomaszewska, Anna Powierza, Magdalena Narożna... Gwiazdy na charytatywnym pokazie dla dzieci. Dużo zdjęć.

Gwiazdy są świadome tego, że swoją popularnością mogą zdziałać wiele dobrego. Bardzo często angażują się w różnego rodzaju akcje społeczne lub charytatywne, mające nieść dobro. Pomocną dłoń szczególnie chętnie wyciągają do najmłodszych. To właśnie dzieci mogą liczyć na największe wsparcie, ponieważ same nie są w stanie zadbać o swoje potrzeby.

Z okazji Mikołajek TVP przygotowała koncert mikołajkowy Gwiazdy dzieciom, podczas którego można było wysłuchać największych gwiazdkowych przebojów. Na scenie pojawiła się plejada sław, które na każdym kroku zaskakiwały swoim talentem. Teraz równie ochoczo przybyły na charytatywny pokaz mody Gwiazdy dzieciom. Kogo można było zobaczyć na wybiegu?

Znane osoby na pokazie mody Gwiazdy dzieciom

W sobotnie popołudnie gwiazdy tłumnie przybyły do choinkowej wioski położonej w Kozerach, nieopodal Grodziska Mazowieckiego. To właśnie tam odbyła się zimowa edycja dobrze znanego wszystkim charytatywnego pokazu mody Gwiazdy dzieciom, której celem było wsparcie podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim i Pruszkowie.

Tradycją już jest, że w okresie przedświątecznym znane osoby zjeżdżają się w te okolice, aby wspólnie z dziećmi zaprezentować zimową kolekcję ubrań. Zarówno celebryci, jak i maluchy doskonale bawią się w roli modeli. Ci ostatni w nagrodę otrzymają ciepłą odzież. Aby znani projektanci przekazali jej jak najwięcej, trzeba spełnić tylko jeden warunek: zaliczyć możliwie, jak największą liczbę wejść na wybieg.

Organizatorzy w trakcie imprezy chcą nie tylko obdarować tych najbardziej potrzebujących, ale i zagwarantować dzieciom niepowtarzalną zabawę. W trakcie wydarzenia już z oddali słychać było śmiechy oraz dźwięki utworów, które wykonały Maja HyżyIwona WęgrowskaMagdalena Narożna.

Z pewnością wiele osób zastanawia się, kto pojawił się na wybiegu? Podczas tegorocznego charytatywnego pokazu mody Gwiazdy dzieciom zimową kolekcję zaprezentowały: Maja Hyży, Anna Powierza, Magdalena Narożna, Małgorzata Tomaszewska, Anna Głogowska, Iwona Węgrowska, Aleksandra Kostka, Agnieszka Wasilewska, Karolina Pilarczyk, Katarzyna Ptasińska oraz nasza redakcyjna koleżanka, Karolina Motylewska. Na wybiegu nie mogło zabraknąć panów. Męską kolekcję pokazali Piotr MrózAleksander Sikora.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.


Maja Hyży - pokaz mody „Gwiazdy dzieciom”

Maja Hyży - pokaz mody „Gwiazdy dzieciom”

Maja Hyży - pokaz mody „Gwiazdy dzieciom”

Maja Hyży - pokaz mody „Gwiazdy dzieciom”

Maja Hyży - pokaz mody „Gwiazdy dzieciom”

Maja Hyży - pokaz mody „Gwiazdy dzieciom”

Komentarze

 • Gość Nela pisze:

  Węgrowska na takiej imprezie mogła darować sobie obnażanie piersi. Czeska wioskowa uroda.

  • Gość pisze:

   Wegrowska to powinna w domu publicznym pracowac…wstyd….nawet na pokazie dla dzieci musi pokazać cyce…Ona jest nie normalna….

 • Gość pisze:

  Ania Głogowska miała super kurteczkę. Reszta zupełnie nie w moim stylu. Iwonka W znowu biust na wierzchu w stylizacji w beżowym kombinezonie. Przecież pokaz był z dziećmi i głównie dla nich i wszyscy modele w strojach nie eksponujących ciała tylko ona nie mogła się powstrzymać i musiała pokazać biust . W przypadku tego pokazu niesmaczne i zupełnie nie na miejscu ale ona jest pewnie dumna.

  • Sandra pisze:

   Gdyby ubrała garsonkę po babci i waciaka z golfem też byś krytykowała. Teraz jest taka moda. Może pochawlisz się nam, komu ty pomogłaś, charytatywnie?

 • Gość pisze:

  co za okropieństwa ,kto to kupi , koszmar , szkoda dzieci.

 • Margot pisze:

  Cel zbożny, ale co GWIAZDY , to żenada.
  Parcie na szkło np Pani Hyży jest ostatnio niesmaczne

  • Gość pisze:

   Serio?! A co w tym niesmacznego? Jakie parcie na szkło?! To jest coroczna akcja charytatywna! Pomoc dzieciom. Kumasz? A widzisz gdzieś tam wybitną jednostkę świętą Gumiak? Bo ja nie.

 • Maria pisze:

  Piękna Maja Hyży cudownie prezentuje się.

 • GośćAla pisze:

  Maja Hyży jak ślicznie wygląda! Brawo! Uwielbiam jej „Lulajże”.

  • Maria pisze:

   Maja Hyży piękna zjawiskowa kobieta matka super.

  • Pszczółka Maja pisze:

   Majka jest piękna! Jakie włosy! Wow! Błagam, niech KTOŚ napisze dla niej piękne piosenki, które pokażą jej świetny głos i wrażliwość. Ta kobieta powinna śpiewać piosenki na miarę Whitney, wzruszać i zachwycać. Błagam!!!

 • Gość pisze:

  Tomaszewska brzydka ??? chyba msz problem z oczami!!!

 • Gość pisze:

  Taki live młodzi zdolni kariera przed nini niestety charytatywnie to moźna dostać w ryło a to autopromocja patologii ale pomysł fajny niewinny wiedziałam źe to powiesz sądny dzień durn…ty sufraźýstki nadchodzi ha ha lepiej być rudą wiewiórka kałamagą na after party czysta polska i to tyle

 • GośćOlka pisze:

  Tomaszewska jest strasznie brzydka,nawet Czeska ładniej wyglada

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×