Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody: Magda Narożna, Monika Richardson, Julia Wróblewska

Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Gwiazdy po raz kolejny wsparły swoim wizerunkiem bardzo szczytną akcję. Znani i lubiani tłumnie przybyli na pokaz mody, który zapewnił najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Zobaczcie, kto wziął udział w wydarzeniu. 

Gwiazdy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że swoją popularność mogą wykorzystać w słusznej sprawie. Wielokrotnie zatem angażują się w różnego rodzaju akcje społeczne, do których nie trzeba ich zbyt długo namawiać. Pomocną dłoń wyciągają zwłaszcza do najmłodszych. To właśnie dzieci mogą liczyć na największe wsparcie, ponieważ one same nie mogą zadbać o swoje potrzeby. Po raz kolejny znani i lubiani wzięli zatem udział w charytatywnym pokazie mody. Wydarzenie przyciągnęło wiele nazwisk znanych z pierwszych stron gazet.

Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody dla dzieci

Gwiazdy licznie zjechały się w sobotnie przedpołudnie do Grodziska Mazowieckiego, gdzie odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Bary jesieni. Latem znani i lubiani uczestniczyli w poprzedniej edycji tego wydarzenia, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wśród fanów. W miejscowej Mediatece odbył się pokaz mody, a na wybiegu obok najmłodszych wystąpiły również gwiazdy, które w szczytnym celu zaprezentowały na sobie jesienną kolekcję.

Tym razem pomoc otrzymają dzieci z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Domu Samotnej Matki w Pruszkowie. Zasada tego wydarzenia jest bardzo prosta, im więcej znanych osób pokaże się na wybiegu, tym więcej ubranek otrzymają najbardziej potrzebujące dzieci. Celem akcji jest zapewnienie ciepłej odzieży dla najmłodszych na jesień i nadchodzącą zimę. W finale gwiazdy zaprezentowały się w najnowszej kolekcji domu mody La Mania.

Wydarzenie poprowadziła Eliza Gwiazda, a na wybiegu pokazali się: Karol Strasburger, Monika Richardson, Marianna Schreiber, Magdalena Narożna, Anna Powierza, Anna Głogowska, Jarosław Kret, Małgorzata Tomaszewska, Karolina Motylewska, Aleksandra Kostka, Julia Wróblewska, Iwona Węgrowska. Zdjęcia z pokazu zobaczycie w naszej galerii.


Anna Głogowska

Anna Głogowska

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska

Jarosław Kret

Jarosław Kret

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×