Gwiazdy na Charytatywnych Kulinarnych Zawodach Dziennikarzy: Elżbieta Romanowska, Katarzyna Zdanowicz, Marta Kuligowska, Mateusz Hładki…

Charytatywne Kulinarne Zawody Dziennikarzy 2016

Charytatywne Kulinarne Zawody Dziennikarzy 2016

Charytatywne Kulinarne Zawody Dziennikarzy 2016

Gwiazdy uwielbiają pomagać. Najczęściej robią to w wybranym, szczytnym celu. Znani i lubiani poświęcają swój czas, aby zorganizować się i pomóc najbardziej potrzebującym. Tak było i tym razem.

Gwiazdy wzięły udział w szlachetniej akcji. Charytatywne Kulinarne Zawody Dziennikarzy cieszą się ogromną popularnością.

Jest taki dzień w roku, kiedy dziennikarze największych mediów w Polsce uruchamiają swoje kulinarne talenty, by pomagać. Bez względu na „barwy medialnej reprezentacji”, dziennikarze zamieniają mikrofony i pióra na noże i wielce, by stanąć do kuchennego pojedynku.
Każdego roku Charytatywne Kulinarne Zawody Dziennikarzy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, z pewnością więc kolejna edycja przyniesie wiele słodkich emocji i pysznej zabawy.
Pomysłodawcą Charytatywnych Kulinarnych Zawodów Dziennikarzy jest Monika Roszak – czytamy na Facebooku 

W tym roku także gwiazdy pokazały, jak radzą sobie w kuchni, a byli to między innymi: Katarzyna Zdanowicz, Mateusz Hładki, Elżbieta Romanowska, Agnieszka Jastrzębska, Marta Kuligowska, Paulina Drażba, Milena Rostkowska-Galant czy Adrian Mielnik. Całej akcji przyświecał charytatywny cel. Zebrano środki na pomoc dla hospicjum w Pucku założonego przez ks. Jana Kaczkowskiego. Kto wygrał? W kategorii kaczka triumfowała drużyna w składzie: Radosław Mróz, Anna Dec i Katarzyna Zdanowicz. Jeśli chodzi o najlepszy deser, to przygotowali go Piotr Kędzierski i jego zespół.

W naszej galerii zdjęcia z tego wydarzenia.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×