Gwiazdy na pokazie kolekcji butów: Ada Fijał, Gosia Andrzejewicz, Karolina Szostak, Maja Hyży

Gwiazdy na pokazie kolekcji butów

Gwiazdy na pokazie kolekcji butów

Wczoraj w luksusowych wnętrzach odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji marki Caprice. Na wydarzeniu pojawiło się mnóstwo osób znanych z show-biznesu. Zobaczcie zdjęcia.

Czas pandemii koronawirusa zatrzymał wszystkie miłośniczki sprawdzonej klasyki w domach. Dlatego też nie ma co się dziwić, że po zniesieniu obostrzeń panie bardzo chętnie skorzystały z zaproszenia i wybrały się na prezentację kolejnej kolekcji znanej marki. Event uświetniło swoją osobą sporo znanych twarzy. To kolejna okazja do zaprezentowania nowych stylizacji, które na swoją uroczystą premierę czekały w szafach przez kilka miesięcy.

Piękni i wystylizowani elegancko celebryci z radością pojawili się na wydarzeniu. Długa nieobecność na czerwonych dywanach z pewnością sprzykrzyła się niejednemu, dlatego na tym spotkaniu mogliśmy podziwiać nawet świeżo upieczone mamy.

Gwiazdy na pokazie kolekcji butów. Kto się tam pojawił?

Na prezentacji kolejnej odsłony kolekcji marki w czwartek nie mogło zabraknąć gwiazd show-biznesu znanych z pierwszych okładek kolorowych pism. Ostatnie tak liczne spotkanie gwiazd odbyło się 3 dni temu. Wszyscy z przyjemnością pozowali na ściankach i uśmiechali się do kolejnych fotografii.

Od projektantów, muzyków, poprzez gwiazdy telewizji – każdy z gości znalazł tu coś dla siebie. Z zaproszenia skorzystało mnóstwo osób. Kogo stylizacje zobaczycie w naszej galerii? Obecni byli m.in. Karolina Szostak, Tomasz Jacyków, Maja Hyży, Grażyna Wolszczak, Agata Młynarska, Urszula Dudziak, Maria Niklińska, Joanna Kurowska, Gosia Andrzejewicz, Ada Fijał i wielu innych.

Kto jeszcze brylował na salonach? Odpowiedź znajdziecie, przeglądając naszą galerię.


Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Joanna Kurowska

Joanna Kurowska

Agata Młynarska

Agata Młynarska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×