Gwiazdy na „Blue carpet” Disney+District Event: Cleo, Zalewski, Zdrójkowski, Stankiewicz, Wrona

Gwiazdy na

Gwiazdy na "Blue carpet" Disney+ District Event

Cleo, Krzysztof Zalewski, Adam Zdrójkowski, Katarzyna Stankiewicz, Andrzej Wrona... Gwiazdy na Blue carpet Disney+ District Event. Zdjęcia.

Sezon imprez w pełni. Plejada gwiazd pojawiła się 13 czerwca na Blue carpet Disney+ District Event. Na niebieskim dywanie pozowali obok siebie aktorzy, muzycy i sportowcy. Kto się pojawił?

Gwiazdy na Blue carpet Disney+ District Event. Kto się pojawił?

Platforma streamingowa Disney+ zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Holandii w październiku 2019 roku. Już pierwszego dnia doczekała się 10 milionów subskrybentów. W następnych miesiącach serwis był uruchamiany w kolejnych krajach – Polska jednak na swoją kolej musiała poczekać. Dostęp platformy zostanie uruchomiony w naszym kraju dokładnie 14 czerwca. Wśród premier hity Marvela, klasyki Pixara, a także cała seria Gwiezdnych wojen dla miłośników sagi.

W końcu po wielu tygodniach zapowiedzi Platforma Disney+  zawitała do Polski, a z tej okazji odbyła się impreza z udziałem gwiazd i celebrytów. Na zaproszenie odpowiedziało wiele znanych osób, które w poniedziałkowy wieczór zdecydowały się zapozować na niebieskim dywanie: Cleo, Krzysztof Zalewski, Adam Zdrójkowski, Katarzyna Stankiewicz, Andrzej Wrona, Magda Pieczonka, Red Lipstick Monster, Dawid Ogrodnik, Rafał Zawierucha, Mattia Rosinski, Katarzyna Sawczuk, Joanna Jarmołowicz, Marcin Januszkiewicz, Julia Chatys, Joanna Majstrak, Tomasz Ziętek, Kamila Kamińska, Michał Meyer, Orina Krajewska, Kev Fox, Andrzej Smolik, Emade, Wojciech Rotowski…

 

Zdjęcia w naszej galerii.


Cleo - premiera Disney + w Polsce

Cleo - premiera Disney + w Polsce

Kasia Stankiewicz - premiera Disney + w Polsce

Kasia Stankiewicz - premiera Disney + w Polsce

Krzysztof Zalewski - premiera Disney + w Polsce

Krzysztof Zalewski - premiera Disney + w Polsce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×