Gwiazdy na imprezie Armani Exchange Party: Ewa Chodakowska, Magdalena Wójcik, Monika Richardson

Gwiazdy na Amani Exchange Party

Gwiazdy na Amani Exchange Party

Ewa Chodakowska, Magdalena Wójcik, Monika Richardson... Gwiazdy pojawiły się na Armani Exchange Party w FHouse Warsaw. Spójrzcie na te zdjęcia.

Pandemia koronawirusa na kilka miesięcy sparaliżowała życie kulturowe. Złagodzenie obostrzeń przez rząd Mateusza Morawieckiego sprawiło, że premiery, a także imprezy ponownie mogą się odbywać. Z tego udogodnienia chętnie korzystają organizatorzy m.in. premier filmowych oraz pokazów mody. Regularnie są organizowane wydarzenia, które przyciągają znane nazwiska.

Gwiazdy na Amani Exchange Party: Chodakowska, Richardson

W piątkowy wieczór odbyło się wydarzenie Armani Exchange Party w najbardziej ekskluzywnym klubie w Warszawie FHouse Warsaw, na którym pojawiło się sporo gwiazd. Wśród nich była m.in. Ewa Chodakowska, która od kilku dni motywuje internautki do przyłączenia się do wyzwania Detox. Krótko po tym, jak wpuściła fanów do stylowej łazienki (zdjęcia tutaj), błyszczała przed obiektywami fotoreporterów.

Trenerka sięgnęła po przyciągającą spojrzenia stylizację. Ubrała się w ciemny garnitur, który połączyła z jasną bluzką. Dobrała do niego czapkę z daszkiem, a także skórzane buty na obcasie. Sięgnęła też po elegancką torebkę marki Chanel. Gwiazda tego wieczoru rozpuściła włosy. Postawiła na profesjonalny makijaż, w którym główną rolę odgrywały podkreślone usta.

Oprócz Chodakowskiej, na imprezie gościła także Magdalena Wójcik, zwyciężczyni Big BrotheraOna również wybrała dobrze dobrany strój. Włożyła różowy top, który połączyła z brokatową, fioletową kurtką oraz ciemnymi legginsami. Wybrała wygodne, sportowe buty. Pofalowała włosy, do których dopasowała odpowiedni make-up. Wyglądała świetnie.

Poza wspomnianymi paniami, na imprezie pojawiło się wiele znanych osób. Wśród nich warto wymienić takie nazwiska jak m.in. Sylwia Madeńska, Rafał Grabias, Natalia Janoszek, Olfaktoria, Stanisław Obolewicz, Mariusz Jakubowski, Dominik Bereżański, Blanka Stajkow, Oliwia Cymińska, Magdalena Antosiewicz, Anna Maria Sieklucka, Monika Richardson, Anna Karwan, Ania J, Angelika Głaczkowska, Igor Jakubowski, Oliwia Cymińska, Urszula Woźniakowska, Kuba Szmajkowski, Katarzyna Zdanowicz.

Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Monika Richardson - Gwiazdy na Amani Exchange Party

Monika Richardson - Gwiazdy na Amani Exchange Party

Monika Richardson z partnerem - Gwiazdy na Amani Exchange Party

Monika Richardson z partnerem - Gwiazdy na Amani Exchange Party

Anna Maria Sieklucka - Gwiazdy na Amani Exchange Party

Anna Maria Sieklucka - Gwiazdy na Amani Exchange Party

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×