Gwiazdy na 40-leciu Bayer Full: Katarzyna Cichopek, Boys, Shazza, Drupi

Gwiazdy na 40-leciu Bayer Full

Gwiazdy na 40-leciu Bayer Full

Gwiazdy na 40-leciu zespołu Bayer Full. Katarzyna Cichopek, Aleksander Sikora, Shazza, Boys, Drupi... Zdjęcia.

Sławomir Świerzyński nazywany Cesarzem Disco Polo i Bayer Full są jednym z najdłużej działających i najpopularniejszych formacji w branży disco polo, a czasem mówi się, że jest prekursorem tego gatunku.

Obecny skład zespołu Bayer Full prezentuje się następująco:  Sławomir Świerzyński (wokal), Nikola Świerzyńska-Dutkiewicz (wokal),  Beata Jasińska (wokal), Roman Matuszewski (wokal, perkusja), Damian Świerzyński (wokal), Sebastian Świerzyński (wokal).

Grupa ma w swoim dorobku siedem płyt sprzedanych w łącznym nakładzie 10 milionów egzemplarzy. W 1995 roku Bayer Full zaangażował się w kampanię prezydencką Waldemara Pawlaka, zaś lider zespołu w 1997 roku startował do Sejmu z listy PSL. W 1997 roku Bayer Full jako jedyny zespół tego nurtu muzyki nagrał płytę z piosenkami religijnymi. Od 1997 roku Sławomir Świerzyński jest organizatorem corocznej Biesiady Weselnej w Węgrowie, która odbywa się pod patronatem Programu 2 TVP.

W tym roku formacja świętuje 40-lecie na scenie. Na koncercie z tej okazji pojawiły się gwiazdy.

Gwiazdy na 40-leciu Bayer Full. Kto się pojawił na koncercie?

Sławomira Świerzyński i grupa Bayer Full obchodzą czterdziestolecie działalności w czasie, kiedy muzyka disco polo przeżywa renesans, a artyści znów zapełniają największe sale koncertowe, teatralne i amfiteatry. Są rozchwytywani przez stacje telewizyjne w sezonie letnim, podczas sylwestrów i jubileuszy.  Wierna publiczność i kolejne pokolenia fanów napełniają gwiazdy tego typu muzyki energią do dalszych działań.

Właśnie czterdziestka grupy Bayer Full, która nagrała hity jak: Majteczki w kropeczki, Blondyneczka, Wszyscy Polacy, Wakacyjna dziewczyna, była okazją do wspólnego świętowania. Koncert jubileuszowy odbył się w Zabrzu.

Na scenie pojawili się: Opus, Shazza, Patrycja Runo, Boys, Classic, Zbóje, Andre, Drupi, Mejk, Odessa Band, Tłuchowianie, Fanatic, Mister Dex, Redox. Wydarzenie poprowadziły gwiazdy TVP Katarzyna Cichopek i Aleksander Sikora.

Zdjęcia w galerii.


Sławomir Świerzyński - 40-lecie Bayer Full

Sławomir Świerzyński - 40-lecie Bayer Full

Katarzyna Cichopek - 40-lecie Bayer Full

Katarzyna Cichopek - 40-lecie Bayer Full

Shazza - 40-lecie Bayer Full

Shazza - 40-lecie Bayer Full

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×