Gwiazdy na 31. Finale WOŚP wspierają Jurka Owsiaka: Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Marcin Prokop, Maffashion…

Gwiazdy na Finale WOŚP

Gwiazdy na Finale WOŚP

29 stycznia ma miejsce 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazdy tłumnie wspierają Jurka Owsiaka. Kto pojawił się w Warszawie, by pomóc fundacji?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy działa od ponad trzech dekad. W zeszłym roku odbył się jubileuszowy finał, podczas którego znowu padł rekord zbiórki. Piękną inicjatywę zapoczątkował Jurek Owsiak, który do tej pory koordynuje wszelkie działa i stoi na straży WOŚP.

Każdego roku akcja organizowana jest w innym celu, ale zawsze wspiera zdrowie Polaków. Tym razem rodacy, którzy bardzo chętnie wspierają finansowo fundację zbierają fundusze na walkę z sepsą. Jest to niebezpieczny wstrząs całego organizmu wywołany zakażeniem. Nad tym problemem zdrowotnym postanowił pochylić się Jurek Owsiak i jego fundacja.

Owsiak może liczyć nie tylko na wsparcie najbliższych, czyli żony i córek, ale także tłumu gwiazd. Praktycznie cały niedzielny odcinek DDTVN był poświęcony działaniom WOŚP. Aukcje znanych i lubianych już jakiś czas temu pojawiły się w sieci. Dzisiaj w Warszawie odbywa się wielki finał, na którym pojawił się ogrom gwiazd.

Gwiazdy na 31. Finale WOŚP. Zdjęcia

Jedną z aukcji, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem Polaków był pomysł, na który wpadł Andrzej Grabowski. Aktor postanowił zaoferować sprzątanie mieszkanie. Licytacja błyskawicznie zyskiwała kolejnych zwolenników. Zainteresowani wsparciem WOŚP mogli wybierać w ogromie propozycji od znanych i lubianych.

Dzisiaj od samego rana gwiazdy promują swoje działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale też wspierają samego Jurka Owsiaka w Warszawie. Prosto ze studia DDTVN na miejsce finału udała się między innymi Anna Lewandowska.

Chociaż jest dopiero połowa dnia to już teraz wiadomo, że WOŚP po raz kolejny idzie na rekord! Kilka minut po godzinie 14.00 Jurek Owsiak przekazał, że obecnie na koncie fundacji uzbierano już 54 278 662 zł. Wiadomo, że suma ta rośnie w błyskawicznym wręcz tempie.

Na ulicach polskich miast można spotkać mnóstwo wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami, do których zbierają datki na fundację, a wszystkich wpłacających obdarowują serduszkiem, które jest symbolem WOŚP. W większości miast odbywają się też imprezy i koncerty, a wieczorem pojawi się „światełko do nieba”, czyli pokaz laserów, który kilka lat temu zastąpił wystrzały fajerwerk.

Kto pojawił się na finale WOŚP w Warszawie? Jurka Owsiaka wspierali: Joanna Przetakiewicz, Martyna Wojciechowska, Maffashion, Kwiat Jabłoni, Ewa Chodakowska, Marcin Prokop, Maja Ostaszewska. Zdjęcia w naszej galerii.


Joanna Przetakiewicz - 31. Finał WOŚP

Joanna Przetakiewicz - 31. Finał WOŚP

Anna Lewandowska - 31. Finał WOŚP

Anna Lewandowska - 31. Finał WOŚP

Maja Ostaszewska - 31. Finał WOŚP

Maja Ostaszewska - 31. Finał WOŚP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×