Gwiazdy na Festiwalu Dwa Brzegi: Grażyna Torbicka, Agata Kulesza, Joanna Kulig, Aleksandra Popławska

Dwa Brzegi

Dwa Brzegi

Grażyna Torbicka, Agata Kulesza, Joanna Kulig, Aleksandra Popławska... Gwiazdy pojawiły się na 15. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Zdjęcia.

Tłumy miłośników kina przyjechały w sobotę do Kazimierza Dolnego na rozpoczęcie 15. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. W ciągu ośmiu dni widzowie będą mogli zobaczyć m.in. 19 pokazów premierowych. Zaplanowano również spotkania z aktorami, wystawy, koncerty. Na wydarzeniu, którego gospodynią jest Grażyna Torbicka, nie zabrakło gwiazd.

Zobacz także: Torbicka w nienagannej stylizacji na festiwalu filmowym. Uwaga wszystkich skierowana na buty. Piękne!

Gwiazdy na 15. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Kto się pojawił?

W sobotę miało miejsce uroczyste otwarcie 15. odsłony festiwalu.

Bardzo się cieszymy, że spotykamy się na festiwalu, który jest w wersji stacjonarnej. Bardzo tęskniliśmy za tym […], żeby znowu tutaj w Kazimierzu Dolnym przy ul. Nadwiślańskiej 9 pojawiło się miasteczko festiwalowe – powiedziała podczas konferencji prasowej dyrektor artystyczna festiwalu Grażyna Torbicka.

Dodała, że ubiegłoroczny — hybrydowy festiwal zdecydowanie pokazał potrzebę kontaktu artysty z odbiorcą.

Od początku to było nasze założenie. Stąd też m.in. nazwa Dwa Brzegi, bo ważne jest dla nas to, żeby nie dzielić, a łączyć różne poglądy, artystów różnych dziedzin sztuki – podkreślała Torbicka.

15. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi rozpoczął się w sobotę i potrwa do następnej niedzieli. Projekcje odbywać się będą w Kinie Lubelskim na terenie miasteczka festiwalowego przy ul. Nadwiślańskiej 9. Ze względu na obostrzenia covidowe namiot na 900 miejsc będzie mógł być wypełniony jedynie w połowie. Dodatkowo przewidziano także wieczorne pokazy na Zamku. W tegorocznym programie jest między innymi 19 premier filmów, które wyświetlone zostaną w Polsce po raz pierwszy.

Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd. W niedzielę pojawili się, oprócz gospodyni, Grażyny Torbickiej, której towarzyszy mąż, Adam Torbicki: Agata Kulesza, Joanna Kulig, Aleksandra Popławska, Robert Więckiewicz, Aleksandra Woźniak. 

Zdjęcia w galerii.


Grażyna Torbicka - Dwa Brzegi

fot. AKPA

Aleksandra Popławska, Joanna Kulig, Agata Kulesza - Dwa Brzegi

Aleksandra Popławska, Joanna Kulig, Agata Kulesza - Dwa Brzegi

Adam Torbicki - Dwa Brzegi

Adam Torbicki - Dwa Brzegi

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bardzo lubię Kuleszę ale nie znoszę Torbickiej. Nie mogłabym jej słuchać nawet przez pięć minut.

 • Ola pisze:

  Pani Torbicka klasa sama w sobie pieknie wyglada z klasą a jedniczesnie skromnie brz zadęcia, naturalnie i wygodnie a zarazem idealnie wygląda bardxo świeżo i mlodo brawo

 • Gość pisze:

  Pani Kulesza zawsze się postarza ubraniami wtych trampkach wygląda koszmarnie natomiast pani Torbicka zawsze swierzo i młodo mozna? mozna!!! tylko brac przykład!!!

 • Gość pisze:

  Taki lajf znane z niczego nie mam telewizora a gdzie pani kazadi w niebieskich majtasach przy tej budowie najlepiej jedzie straź las się pali lepiej męźem źoną i dziećmi się zajmij te pieroźek cudowny kraj dają auta za darmo i to tyle

 • Gość 1 pisze:

  Do gość czasami lepiej milczeć

 • Gość pisze:

  Kulig, Kulesza, Torbicka, Więckiewicz, to wg ciebie „osoby znane z tego, że jest ich wszędzie pełno”??
  No brawo

 • Gość pisze:

  Zgodze się żadne gwiazdy aprawdziwi aktorzy

 • Gość pisze:

  Osoby znane z tego, że jest ich wszędzie pełno, a nie żadne gwiazdy.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×