Gwiazdy na 13. urodzinach Teatru Kamienica: Liszowska, Pakosińska, Kamiński, Rozmus, Milowicz

13. urodziny Teatru Kamienica

13. urodziny Teatru Kamienica

Joanna Liszowska, Katarzyna Pakosińska, Emilian Kamiński, Michał Milowicz.... Gwiazdy na 13. urodzinach Teatru Kamienica. Zdjęcia.

Teatr Kamienica przygotował urodzinowy koncert charytatywny z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Teatru, a tym samym 13. urodzin miejsca, które oficjalnie rozpoczęło swoją działalność 27 marca 2009 roku w czasie Międzynarodowego Dnia Teatru.

Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany za pośrednictwem Polskiej Akcji Humanitarnej na wsparcie uchodźców z Ukrainy.

Kiedy tworzyłem ten teatr, przyświecała mi myśl, że ma on nie odbierać ludziom chęci do życia. W trudnych czasach, w obliczu tak strasznych wydarzeń, chcemy tę chęć do życia i nadzieję wskrzesić. Doskonałą okazją do tego jest Międzynarodowy Dzień Teatru i urodziny naszej Kamienicy. Choć będą one trzynaste, postaramy się w pewien sposób odczarować tę liczbę – powiedział Emilian Kamiński, dyrektor naczelny i artystyczny teatru.

Wydarzenie miało miejsce 23 marca. Kto pojawił się na imprezie?

Gwiazdy na 13. urodzinach Teatru Kamienica. Kto się pojawił?

W ramach koncertu Szczęśliwa 13-stka 13 aktorów teatru zaśpiewało utwory o szczęściu. Na scenie wystąpili: Joanna Liszowska, Katarzyna Pakosińska, Olga Sarzyńska, Katarzyna Ptasińska, Justyna Sieńczyłło, Natalia Smagacka, Katarzyna Ucherska, Agnieszka Wielgosz i Łukasz Choroń, Kacper Kuszewski, Michał Meyer, Maciej Miecznikowski, Michał Milowicz oraz Robert Rozmus.

W Kamienicy można było usłyszeć takie utwory jak m.in.: Podaruj mi piosenkę Edyty Geppert, Nauczmy się żyć obok siebie Zbigniewa Wodeckiego, Wielka woda Maryli Rodowicz czy Po prostu bądź zespołu Manaam. Gościem honorowym wydarzenia była Maja Komorowska, która przeczytała wiersz Spróbuj opiewać okaleczony świat.

Zdjęcia w naszej galerii.


Joanna Liszowska - 13. urodziny Teatru Kamienica

Joanna Liszowska - 13. urodziny Teatru Kamienica

Joanna Liszowska - 13. urodziny Teatru Kamienica

Joanna Liszowska - 13. urodziny Teatru Kamienica

Michał Milowicz - 13. urodziny Teatru Kamienica

Michał Milowicz - 13. urodziny Teatru Kamienica

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×