Gwiazdy na 13. urodzinach K MAG-a: Marta Wiśniewska, Gosia Andrzejewicz, Misiek Koterski

Gwiazdy na urodzinach K MAG

Gwiazdy na urodzinach K MAG

Marta Wiśniewska, Gosia Andrzejewicz, Misiek Koterski, Marcela Leszczak.... Gwiazdy na 13. urodzinach K MAG-a i rozdaniu nagród Moskity K MAG-a. Zdjęcia.

K MAG świętuje 13 lat! Z tej okazji przyznał pierwsze w historii autorskie nagrody. Moskity K MAGa to statuetki, które powędrowały do laureatów podczas imprezy urodzinowej 2 czerwca 2022 roku.

Na imprezie nie zabrakło gwiazd, które pięknie wystylizowane pozowały reporterom.

Gwiazdy na 13. urodzinach K MAG-a. Kto się pojawił?

K MAG postanowił odkrywać i wyróżniać tych, którzy do tej pory pozostawali w cieniu. 2 czerwca nowe talenty i kulturalno-społeczne debiuty odbiorą szczególną nagrodę podczas urodzinowej gali i pierwszej w 13-letniej historii K MAG’a wręczeniu statuetek. Tego wieczoru przyznanych zostanie 5 Moskitów w różnych kategoriach.

Na gali licznie stawiły się gwiazdy: Marta Wiśniewska, Gosia Andrzejewicz, Misiek Koterski, Marcela Leszczak, Gabi Drzewiecka, Madzia Wójcik, Laura Samojłowicz, Robert Kupisz, Kasia Warnke, Dorota Williams, Bogna Sworowska, Mikołaj Komar, Sylwia Madeńska, Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak, Reni Jusis.

Tym razem oczu nie możemy oderwać od Mandaryny, która pojawiła się w zupełnie nowej fryzurze. Postawiła na prostotę, a czarna suknia z połyskującej tkaniny idealnie podkreśliła jej figurę. Kropką nad i stylizacji były czerwone usta. Trzeba podkreślić, że tak eleganckiej Marty Wiśniewskiej dawno nie widzieliśmy.

Zdjęcia w galerii.


Marta Wiśniewska - 13. urodziny K MAG

Marta Wiśniewska - 13. urodziny K MAG

Sylwia Madeńska - 13. urodziny K MAG

Sylwia Madeńska - 13. urodziny K MAG

Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak - 13. urodziny K MAG

Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak - 13. urodziny K MAG

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×