Gwiazdy na 13. Gali „Gwiazdy Dobroczynności”: Anna Lewandowska, Barbara Kurdej-Szatan, Izabela Janachowska

Gwiazdy na 13. Gali Dobroczynności

Gwiazdy na 13. Gali Dobroczynności

Anna Lewandowska, Izabela Janachowska, Agnieszka Sienkiewicz, Maja Ostaszewska... Gwiazdy na 13. Gali Gwiazdy Dobroczynności. Zdjęcia.

22 października miała miejsce 13. Gala Gwiazdy Dobroczynności. Jak co roku znani z pierwszych stron gazet nie zawiedli i pojawili się na wydarzeniu charytatywnym. Kto pozował reporterom?

Gwiazdy na 13. Gali Gwiazdy Dobroczynności. Kto się pojawił?

Gwiazdy Dobroczynności to jedyne w Polsce przedsięwzięcie, w którym nagradzane jest społeczne zaangażowanie osób znanych ze świata kultury, rozrywki, mediów, filmu, sportu i internetu.

Nominowane w Plebiscycie gwiazdy to wieloletni ambasadorzy, wolontariusze i darczyńcy fundacji oraz stowarzyszeń w całej Polsce. Są głosem organizacji humanitarnych, walczą o prawa kobiet, zachęcają do adopcji zwierząt i wspierania zbiórek charytatywnych, namawiają do wolontariatu. Ich działania co roku są przez organizacje zgłaszane do Plebiscytu jako forma podziękowania. Spośród finalistów Kapituła Plebiscytu wybrała laureatów – mówiła Renata Aderek-Zielińska, koordynatorka Plebiscytu.

Na stronie organizatora czytamy także:

„Gwiazdy dla Ukrainy” – to nowa kategoria w tegorocznej 13. edycji Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Jak co roku kapituła nagrodzi również gwiazdy zaangażowane w pomoc charytatywną, akcje społeczne, działania na rzecz zdrowia, edukacji czy ekologii. Do składania wniosków zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, menedżerów Gwiazd oraz instytucje prowadzące działania dobroczynne z udziałem osób znanych.

Dochód z wydarzenia zasili także. Fundusz Wieczysty, z którego finansowane są darowizny dla organizacji pozarządowych wskazanych przez gwiazdy w czasie balu.

Kto się pojawił? Anna Lewandowska, Izabela Janachowska, Agnieszka Sienkiewicz, Maja Ostaszewska, Bartek Jędrzejak, Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska, Marcin Bosak, Marta Manowska, Czesław Mozil, Milena Suszyńska, Karol Dziuba, Barbara Kurdej-Szatan.

Zdjęcia w naszej galerii.


Anna Lewandowska - 13. Gala Gwiazdy Dobroczynności

Anna Lewandowska - 13. Gala Gwiazdy Dobroczynności

Barbara Kurdej-Szatan - 13. Gala Gwiazdy Dobroczynności

Barbara Kurdej-Szatan - 13. Gala Gwiazdy Dobroczynności

Izabela Janachowska - 13. Gala Gwiazdy Dobroczynności

Izabela Janachowska - 13. Gala Gwiazdy Dobroczynności

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×