Szukaj

Gwiazdy nagrały świąteczny koncert dla TVP: Margaret, Natalia Szroeder, Eleni, Halinka Mlynkova

Świąteczny koncert z udziałem gwiazd 2018

Świąteczny koncert z udziałem gwiazd 2018

Koncert kolęd TVP „Wśród nocnej ciszy” w Gdańsku

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi korkami. Z tej okazji w zabytkowych wnętrzach Archikatedry Oliwskiej odbyło się nagranie koncertu kolęd Wśród nocnej ciszy, który zostanie wyemitowany w wigilijny wieczór w TVP, a także w pierwszy i drugi dzień świąt – widowisko podzielono aż na trzy części. Kogo w tym roku zaproszono do udziału w tym wydarzeniu?

Tradycyjnie Telewizja Polska i Radio Puls zadbali o to, aby w trakcie ich audycji pojawiły się gwiazdy, którym z pewnością talentu odmówić nie można. To właśnie one w gdańskiej świątyni wykonały tradycyjne polskie kolędy, często w nietypowych i zaskakujących aranżacjach.

Na scenie pojawili się m.in. Alicja Majewska, Margaret, Rafał Brzozowski, Maciej Miecznikowski, Natalia Szroeder, Golec uOrkiestra, Halina Mlynkova, Eleni, Sławomir Uniatowski oraz zespół Pectus. Solistom towarzyszył zespół instrumentalny po kierunkiem Piotra Dziubka oraz chór Studium Muzycznego Capitol we Wrocławiu.

Koncert poprowadzili Agata Konarska oraz Tomasz Bednarek. Zdjęcia z tego wydarzenia już teraz możecie zobaczyć w naszej galerii.

Będziecie oglądać?

Plejada gwiazd na premierze filmu „Fuga”: Gabriela Muskała, Kasia Warnke, Piotr Stramowski, Edyta Olszówka, Joanna Majstrak, Marta Nieradkiewicz

Stado VIP-ów na pokazie Versace: Blake Lively, Kim Kardashian, Kanye West, Uma Thurman, Paris Jackson

Renifery, napisy, święty Mikołaj. Gwiazdy zdradziły co znajduje się na ich obciachowych świątecznych swetrach! „Moda świąteczna to moda…” [WIDEO]


Margaret- koncert kolęd

Margaret- koncert kolęd "Wśród nocnej ciszy" w Gdańsku

Natalia Szroeder- koncert kolęd

Natalia Szroeder- koncert kolęd "Wśród nocnej ciszy" w Gdańsku

Halina Mlynkova-Wronka - koncert kolęd

Halina Mlynkova-Wronka - koncert kolęd "Wśród nocnej ciszy" w Gdańsku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×