Szukaj

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN: Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Elżbieta Romanowska

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Elżbieta Romanowska, Karolina Malinowska... Gwiazdy w niedzielę pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN, gdzie jak zwykle zachwycały stylizacjami. 

Dzień Dobry TVN to program, który od wielu lat cieszy się sporą popularnością wśród widzów. To oni regularnie włączają telewizory, by obejrzeć nie tylko ciekawe wywiady emitowane na antenie, ale także zobaczyć gwiazdy, które regularnie goszczą w warszawskim studiu.

Tak było też w niedzielę, kiedy wychodząc ze studia, z fotoreporterami zderzyła się cała plejada gwiazd. W tym m.in. stylowa prowadząca Kinga Rusin i niemniej elegancki Piotr Kraśko. Oprócz nich pojawiły się także Ela Romanowska i Karolina Malinowska, które w programie opowiadały o akcji Ciało bogini za nic się nie wini, która ma na celu akceptację własnego ciała. Przez fotoreporterów została przyłapana także Joanna Jędrzejczyk, która wraz z Jankiem Paszkowskim gotowali w programie na żywo.

Zdjęcia gwiazd znajdziecie w galerii.

Zobacz: Stylowa Kinga Rusin przed studiem Dzień Dobry TVN. Te buty będą hitem nadchodzącego lata!

Zobacz: Chudziutka i młodzieżowa Agnieszka Chylińska pomyka do studia Dzień Dobry TVN! Ma fryzurę prawie jak Agata Duda!

Zobacz: Zdumiewająca metamorfoza polskiej gwiazdy! Z dnia na dzień schudła prawie 20 kilo bez żadnej diety! Jak tego dokonała?!


Piotr Kraśko - Dzień Dobry TVN

Piotr Kraśko - Dzień Dobry TVN

Piotr Kraśko - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Piotr Kraśko - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ela Romanowska, Karolina Malinowska - Dzień Dobry TVN

Ela Romanowska, Karolina Malinowska - Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×