Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody: Ela Romanowska, Anna Głogowska, Iwona Węgrowska, Piotr Mróz, Karol Strasburger…

Gwiazdy dzieciom

Gwiazdy dzieciom

Niedzielne popołudnie gwiazdy spędziły na charytatywnym pokazie mody. Kto postanowił wesprzeć najmłodszych? Pojawił się prawdziwy tłum znanych nazwisk. 

Gwiazdy doskonale potrafią wykorzystać swoją popularność. Nie tylko walczą o kolejne kontrakty i bycie na salonach, ale wiele z nich potrafi zrobić dobry użytek ze znanego nazwiska. Wiele razy biorą udział w zbiórkach charytatywnych i wydarzeniach, które pomagają przede wszystkim najmłodszym. Za to szczególnie cenią ich fani. Poświęcają swój wolny czas na to, aby wesprzeć najbardziej potrzebujących. W ten weekend mieli okazję wesprzeć najmłodszych i sprawić by na ich twarzach pojawił się uśmiech. Zdecydowanie im się to udało, co można wywnioskować ze zdjęć z niedzielnej imprezy.

W niedzielę wczesnym popołudniem wiele z nich wzięło udział w cyklicznym wydarzeniu, jakim jest Gwiazdy Dzieciom, czyli charytatywnym pokazie mody. W evencie, który ma za zadanie pomóc najmłodszym znani i lubiani pojawili się w barwach jesieni. Poprzednie edycje tej imprezy przyciągnęły prawdziwe tłumy. Tak było też tym razem. Które z gwiazd wzięły udział w Gwiazdy dzieciom – barwy jesieni? Nie zabrakło nazwisk znanych z pierwszych stron gazet.

Gwiazdy dziecom  – barwy jesieni. Zdjęcia

Na wybiegu w jesiennej edycji wydarzenia nie zabrakło wielu znanych nazwisk. Na ściance chętnie pozowali: Anna Powierza, Anna Głogowska, Iwona Węgrowska, Piotr Mróz, Karol Strasburger,  Dariusz Wieteska, Ela Romanowska, Aleksandra Kostka, Karolina Motylewska, Michalina Sosna, Krystyna Sokołowska.

Na wybiegu oczywiście królowały jesienne barwy i stylizacje odpowiednie na tę porę roku. Nie zabrakło przede wszystkim pięknych sukienek, które wyróżniały się na wybiegu. Gwiazdom na pokazie towarzyszyli oczywiście najmłodsi, którzy razem z nimi prezentowali stroje.

Na imprezie panowała świetna atmosfera, co widać na zdjęciach, które trafiły do sieci. Zobaczycie je w naszej galerii. Dla maluchów na pewno było to spore przeżycie. Śledzicie tę imprezę, która już na dobre wpisała się w kalendarz show-biznesu?


Gwiazdy dzieciom - Barwy jesieni

Gwiazdy dzieciom - Barwy jesieni

Iwona Węgrowska - Gwiazdy dzieciom - Barwy jesieni

Iwona Węgrowska - Gwiazdy dzieciom - Barwy jesieni

Michalina Sosna - Gwiazdy dzieciom - Barwy jesieni

Michalina Sosna - Gwiazdy dzieciom - Barwy jesieni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×