Gwiazdy „DDTVN” na planie „MasterChefa”: Gessler, Starmach, Kalczyńska, Ohme, Drzyzga, Chajzer

Gwiazdy Dzień Dobry TVN na planie MasterChefa

Gwiazdy Dzień Dobry TVN na planie MasterChefa

Gwiazdy Dzień Dobry TVN pojawiły się na planie MasterChefa. Wśród nich znaleźli się m.in. Filip Chajzer, Ewa Drzyzga, Małgorzata Ohme, Andrzej Sołysik. Zdjęcia.

Dzień Dobry TVN to program, który umila poranki widzom TVN od kilkunastu lat. Aktualnie pojawia się on na antenie codziennie od godziny 8:00 do 11:30. Fani formatu nie mogą narzekać na nudę. W programie nie brakuje ciekawych wątków poruszanych przez zapraszanych gości. Wśród nich znajdują się także lubiane gwiazdy.

Program prowadzi obecnie kilka par prezenterów: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip ChajzerPaulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Część gwiazd w miniony weekend wzięła udział w nagrywaniu odcinka specjalnego 11. edycji MasterChefa. Wydarzenie miało miejsce w miniony weekend na Placu Szczepańskim w Krakowie. W jego trakcie trzy drużyny uczestników show przygotowały czterodaniowe menu dla jurorów i prezenterów DDTVN. Odcinek zostanie wyemitowany jesienią, zapewne wraz z całym sezonem kulinarnego show, które można oglądać na antenie TVN i player.pl.

Gwiazdy DDTVN na planie specjalnego odcinka MasterChefa

W nagraniu odcinka, z ramienia DDTVN, uczestniczyły następujące gwiazdy: Anna KalczyńskaEwa DrzyzgaMałgorzata OhmeAndrzej SołtysikFilip Chajzer Bartek Jędrzejak. Ponadto nie mogło zabraknąć jurorów MasterChefaMagdy Gessler, Anny StarmachMichela Morana. Wszyscy ochoczo zapozowali do zdjęć.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje kilka kreacji. Gessler zapozowała w pięknej, wzorzystej sukni. Drzyzga miała na sobie lekką, żółtą suknię, która odsłoniła jej zgrabne nogi. Jędrzejak postawił na różową marynarkę, białą koszulkę i dżinsy. Ciekawie wygląda również Kalczyńska. Prezenterka zaprezentowała się w ciemnej marynarce, różowej koszulce i jasnych, letnich spodniach. Równie pięknie wyglądała Starmach we fioletowej sukni w kwiaty. Fotografie wszystkich znanych uczestników spotkania zobaczycie w galerii pod tekstem.

Która z gwiazd wypadła waszym zdaniem najlepiej?


Magda Gessler. Gwiazdy Dzień Dobry TVN na planie MasterChefa

Magda Gessler. Gwiazdy Dzień Dobry TVN na planie MasterChefa

Małgorzata Ohme. Gwiazdy Dzień Dobry TVN na planie MasterChefa

Małgorzata Ohme. Gwiazdy Dzień Dobry TVN na planie MasterChefa

Anna Kalczyńska. Gwiazdy Dzień Dobry TVN na planie MasterChefa

Anna Kalczyńska. Gwiazdy Dzień Dobry TVN na planie MasterChefa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×