Szukaj

Gwiazdy bez makijażu na imprezie u Gwyneth Paltrow! Aktorka wyprawiła „no make-up party”. Mamy zdjęcia

Gwiazdy bez makijażu na imprezie u GWyneth Paltrow

Gwiazdy bez makijażu na imprezie u GWyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow od czasu do czasu lubi szokować swoich odbiorców. Przyzwyczaiła ich już do dodawania zdjęć, na których nie ma ani grama makijażu. Teraz poprosiła o to inne gwiazdy, urządzając no make-up party.

Popularna aktorka ostatnio zaprosiła swoje słynne koleżanki na zorganizowaną przez siebie imprezę goop. Na zaproszeniu pojawiła się raczej rzadko spotykana prośba, o to by każda z przybyłych nie miała na sobie makijażu. Czy przyjaciółki wyraziły na to zgodę?

Gwyneth Paltrow i jej… wagina

Gwyneth Paltrow ostatnio zaszokowała wszystkich w związku z jej nowym projektem, kiedy to na imprezie promującej jej firmę pozowała na tle wielkiej waginy wykonanej z róż. Dekoracja odnosiła się do świeczki Gwyneth o nazwie This Smells Like My Vagina. To dość innowacyjne podejście do tego typu akcesoriów, jednak okazało się strzałem w dziesiątkę. Produkt wypuszczony na rynek w styczniu, został wyprzedany w ciągu 24 godzin. W sprzedaży pojawiły się już trzy partie.

Gwiazdy bez makijażu na imprezie u Gwyneth Paltrow

Celebrytka postanowiła pociągnąć efekt zaskoczenia jeszcze dalej. Zorganizowała goop party, na które zaprosiła znajome przyjaciółki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie nietypowa prośba umieszczona na zaproszeniu. Gwyneth poprosiła, by zaproszone kobiety zjawiły się bez makijażu. Panie z chęcią na to przystały, jednak na tym nie koniec.

W sieci pojawiło się selfie w wersji „no makeup”, zdjęcie bardzo szybko obiegło cały świat. Użytkownicy Instagrama bardzo chętnie je komentują i udostępniają. Wszyscy zgodnie podziwiają odwagę celebrytek, gdyż nie każda z gwiazd jest w stanie się na to zdecydować.

No make up, no filter. An amazing gathering of some of the best women on planet earth

Kto był na imprezie u Gwyneth Paltrow?

Gwyneth Paltrow organizując takie przyjęcie, chciała zwrócić uwagę na to, że zbyt często wstydzimy się siebie. Czas płynie nieubłaganie, a narzucona na wszystkich presja w dążeniu do ideału, często sprawia, że ukrywamy swoje słabości. Za jedną z takich jest uznawane pokazywanie się bez makijażu. Aktorka rozmawiała również szczerze o pięknie z Alexandrą  Grant. Party w Hollywood Hills uświetniły takie gwiazdy jak Demi Moore, Kate Hudson, Rumer Willis, Rachel Zoe, Cassandra Grey, czy Samantha Ronson. Wszystkie kobiety zaprezentowały się jako naturalne piękności.


Gwyneth Paltrow Goop

Gwyneth Paltrow Goop

Gwyneth Paltrow Goop

Gwyneth Paltrow Goop

Gwyneth Paltrow Goop

Gwyneth Paltrow Goop

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×