Szukaj

Gwiazdy na otwarciu Wabu Sushi: Monika Mrozowska, Agnieszka Rylik, Odeta Moro, Marta Kuligowska, Agustin Egurrola…

Gwiazdy na otwarciu Wabu Sushi

Dziś w Warszawie odbyło się otwarcie kolejnego lokalu Wabu Sushi. Na otwarciu nie mogło zabraknąć znanych smakoszy sushi.

Wśród gwiazd pojawili się: Monika Mrozowska, Agnieszka Rylik, Odeta Moro, Marta Kuligowska, Lidia Popiel, Piotr Zelt, Agustin Egurrola, Przemysław Saleta, Tomasz Iwan i Natalia Jakuła oraz Mariusz i Emilia Czerkawscy.

Zobacz: Gwiazdy na rozdaniu nagród: Agnieszka Cegielska, Lara Gessler, Dorota Wellman, Mariola Bojarska-Ferenc…

Monika Mrozowska - Wabu Sushi

Monika Mrozowska – Wabu Sushi


Dodaj komentarz

 • domika pisze:

  ja tam celebrytką nie jestem a w wabu mi się bardzo podobało 😉 i nie spotkałam też tam żadnej gwiazdy, jedzenie mi smakowało, wyśmienity tatar z łososia. będę wpadać częściej, bo to świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi.

 • dymka pisze:

  Szumu tyle wokół a tak naprawdę wszyscy chwalą to za sprawą przybycia „celebrytów”. Kolejne „modne” miejsce, które zostało sztucznie wylansowane. Znam miejsca w stolicy, w których sushi można zjeść jeszcze lepsze niż w Wabu (np. Sushiberry, przepyszne).

 • Gość pisze:

  I super że pojawiło się kolejne miejsce warte odwiedzenia. Warszawa niby wielka ale jakoś miałam problem żeby trafić na fajne sushi. Liczę, że teraz się to zmieni.

 • lidorek pisze:

  sushi pierwsza klasa! zgadzam się, że wystrój niesamowity. zmiana zdecydowanie na lepsze. warto było czekać na otwarcie 😀

 • Clodi pisze:

  Wabu Sushi to raj dla mojego podniebienia! Jeśli ktoś się zastanawia czy warto się tam wybrać to niech nie robi tego dłużej – świetna atmosfera, świetny wystrój, świetna muzyka i pyszne dania to, to co lubię najbardziej 🙂

 • zenia pisze:

  celebryci wiedzą co dobre 😉 dla mnie Tapas u nich jest po prostu genialny!!

 • Gość pisze:

  nie dziwię się,że gwiazdy pojawiły się w wabu 😉 dają tu najlepszego tuńczyka toro ever! 🙂

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×