Gwiazdy na 11. urodzinach luksusowego butiku: Małgorzata Socha, Joanna Horodyńska, Karolina Gilon, Gabi Drzewiecka

Gwiazdy na urodzinach DH Vitkac

Gwiazdy na urodzinach DH Vitkac

Małgorzata Socha, Joanna Horodyńska, Karolina Gilon, Robert Kupisz... Gwiazdy 11. urodzinach Domu Handlowego Vitkac. Zdjęcia.

Gwiazdy kochają ekskluzywne marki, których produkty mogą zakupić w Domu Handlowym Vitkac. Dlatego też zaszczyciły swoją obecnością organizatorów urodzinowej imprezy. To już po raz 11. bawiły się na rocznicy luksusowego sklepu. Kto się pojawił?

Gwiazdy 11. urodzinach domu handlowego Vitkac. Kto się pojawił?

Dom Handlowy Vitkac 25 listopada świętował swoje 11. urodziny z rozmachem. Celebryci, którzy pojawili się na wydarzeniu, zadali nie tylko szyku, ale swoją obecnością pokazali, że Vitkac to sklep ekskluzywny, a marki, które tam można znaleźć noszą największe gwiazdy kina, sportu czy mody. Wśród gwiazd, które świętowały w warszawskim domu handlowym znaleźli się m.in.: Małgorzata Socha, Joanna Horodyńska, Karolina Gilon, Robert Kupisz, Jakub Kosel, Ciocia Liestyle, Anna Puślecka, Jessica Mercedes, Angelika Mucha, Ada Fijał, Żabson, Piotr Czaykowski, Gabi Drzewiecka, Martyna Kondratowcz.

Gwiazdy postawiły na różne stylizacje. Nasz wzrok przyciągnęła Małgorzat Socha, która od lat plasuje się w czołówce najlepiej ubranych gwiazd w Polsce. Tym razem postawiła na klasyczną elegancję. Białą marynarkę zestawiła z ciemnymi spodniami i bluzką z ozdobnym kołnierzem. Zachwycająco wyglądała Joanna Horodyńska w kolorowej sukni, która podkreśliła jej nienaganną figurę. Z kolei Gabi Drzewiecka postawiła na czerń. Ciekawym elementem jej stylizacji była cekinowa marynarka.

Jak wyglądały pozostałe gwiazdy? Zdjęcia w galerii.


Małgorzata Socha - 11. urodziny Vitkac

Małgorzata Socha - 11. urodziny Vitkac

Joanna Horodyńska - 11. urodziny Vitkac

Joanna Horodyńska - 11. urodziny Vitkac

Jessica Mercedes - 11. urodziny Vitkac

Jessica Mercedes - 11. urodziny Vitkac

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wczesniej klienci z kartami stalego klienta dostawali zaproszenia
  W tym roku wyjatkowo nie bylo nawet informacji na stronie Vitkaca.
  Ja juz wiecej nic tam nie kupię

 • Kasia pisze:

  Na tej imprezie widzę brak klientów dzięki którym ten sklep prosperuje za to tłum celebrytów, którzy tam nie kupują tylko wypożyczają. Osoba za zaproszenia odpowiadająca do zwolnienia.

 • Gość pisze:

  Powinni bardziej selekcjonować gości, no ale skoro Anka z PR rozdaje zaproszenia po znajomych niekoniecznie klientom to tak jest że panie z najstarszego zawodu świata przychodzą sie lanować

 • Gość pisze:

  Widać jak kiedys prestiżowy sklep teraz upada i zaprasza same utrzymanki i panie z najstarszego zawodu świata ..a nie powiem lubiłam ten sklep, synonimem luksusu był

 • Gość pisze:

  Po ch zapraszaja dzastine prostytutke???

 • Gość pisze:

  A co one mają więcej do roboty tylko łażą po imprezach żrą darmowe jedzenie i szczerzą zęby na ściance. Gwiazdy nafaszerowane chemią i ze spalonego teatru.

 • Gość pisze:

  Tylko Małgosia Socha, natomiast panie Horodyńska i Fijał bardzo przewidywalne

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×