Gwiazdy już świętują Grammy 2019: Rita Ora, Heidi Klum, Bebe Rexha, Nicole Scherzinger, Lil Pump

Grammy 2019 kreacje gwiazd na Pre Party

Grammy 2019 kreacje gwiazd na Pre Party

Gwiazdy na imprezach przed Grammy 2019

Heidi Klum, Rita Ora, Bebe Rexha, Lil Pump… Gwiazdy już świętują rozdanie Grammy 2019 na imprezach z cyklu pre-party. Zobacz zdjęcia.

10 lutego w Los Angeles odbędzie się ceremonia wręczenia nagród Grammy 2019. Najbardziej prestiżowe statuetki w branży muzycznej już po raz 61. powędrują w ręce najlepszych artystów ostatniego roku. Najwięcej nominacji, bo aż osiem, otrzymał Kendrick Lamar, równie spore szanse na opuszczenie gali ze złotym gramofonem w ręce ma Drake (7 nominacji) oraz Cardi B (5).

Zanim dowiemy się, kto wygrał Grammy 2019, możemy podziwiać kreacje gwiazd, które brylowały na imprezach poprzedzających ceremonię. Na kilku eventach pojawiły się wystrojone od stóp do głów wokalistki, aktorki i modelki, które już teraz zapowiedziały swoją obecność na czerwonym dywanie rozłożonym przed wejściem do słynnego Staples Center.

Na imprezach z cyklu Pre-party pojawili się, m.in. Bebe Rexha, Pete Wentz, Anne Marie, Heidi Klum, Rita Ora, Nicole Scherzinger czy „kochanek” Marty Linkiewicz – Lil Pump.

Zobaczcie zdjęcia.

Wyciekły wyniki Grammy 2019! Takiego skandalu jeszcze nigdy nie było!

Gwiazdy na konferencji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Ela Romanowska, Iga Kreft, Antek Smykiewicz, Staszek Karpiel-Bułecka, Marta Wiejak

Gwiazdy na premierze filmu „Planeta Singli 3”: Weronika Książkiewicz, Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha

Gwiazdy na pokazie Mariusza Przybylskiego: Agnieszka Woźniak-Starak, Maffashion, Ola Żebrowska, Natalia Kukulska, Anna Nowak


Rita Ora – Grammy 2019, impreza Spotify

Rita Ora – Grammy 2019, impreza Spotify

Rita Ora – Grammy 2019, impreza Warner Music Group

Rita Ora – Grammy 2019, impreza Warner Music Group

Bebe Rexha – Grammy 2019, impreza Spotify

Bebe Rexha – Grammy 2019, impreza Spotify

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×