Szukaj

Plejada gwiazd na Grammy 2019 w luksusowych kreacjach: Jennifer Lopez, Lady Gaga, Katy Perry, Miley Cyrus [DUŻO ZDJĘĆ]

Grammy 2019, kreacje, gwiazdy, stylizacje, zdjęcia, Jennifer Lopez, Lady Gaga

Kreacje gwiazd na Grammy 2019

Jennifer Lopez, Lady Gaga, Miley Cyrus, Camila Cabello, Ricky Martin z synem… Na Grammy 2019 pojawiło się mnóstwo gwiazd światowego show-biznesu. Jakie miały kreacje i czyje stylizacje wyglądały najbardziej okazale? Zobacz zdjęcia prosto z czerwonego dywanu w Los Angeles.

11 lutego w Los Angeles rozdano Grammy 2019, czyli muzyczne Oscary za miniony rok. To najważniejsze nagrody w przemyśle fonograficznym, nic więc dziwnego, że na czerwonym dywanie pojawiła się cała plejada największych gwiazd. Grammy to jednak nie tylko nagrody i zaszczyty, ale również istna rewia mody!

Zobacz: Grammy 2019: Historyczny moment. Michelle Obama w towarzystwie największych gwiazd wygłosiła wzruszającą przemowę [WIDEO]

Na ściance było kolorowo, luksusowo i oryginalnie – czyli tak, jak mogliśmy się spodziewać. Na czerwonym dywanie rozłożonym przed Staples Center w Los Angels swoje kreacje prezentowały największe gwiazdy przemysłu muzycznego na świecie, wśród nich: Jennifer Lopez, Katy Perry, Lady Gaga, Camila Cabello, Michelle ObamaKylie Jenner, Alicia Keys, BTS, Miley Cyrus, Dolly Parton, Bebe Rexha, Ricky Martin z synem, Meghan Trainor, Ashlee Simpson, Heidi Klum, Dua Lipa, Tierra Whack.

Zobacz, jak ubrały się gwiazdy. Wszystkie kreacje z Grammy 2019 znajdziesz w galerii.

Tych widowiskowych kreacji z gali Grammy świat nigdy nie zapomni! Same modowe petardy!

Jennifer Lopez drastycznie skróciła i przefarbowała włosy na jasny blond! Na Grammy 2019 pokaże się totalnie odmieniona!

Wyciekły wyniki Grammy 2019! Takiego skandalu jeszcze nigdy nie było!


Czy śledzisz co roku galę Grammy?

×