Kreacje gwiazd na Grammy 2018: Beyonce, Miley Cyrus, Lana Del Rey, Luis Fonsi, Lady Gaga [DUŻO ZDJĘĆ]

Grammy 2018, kreacje, gwiazdy, białe róże

Grammy 2018, kreacje, gwiazdy, białe róże

Grammy 2018 – kreacje gwiazd na gali

Podczas ceremonii Grammy przyznawane są nagrody wybitnym osobowościom z branży muzycznej. Pełne wyniki znajdziecie tutaj.

W tym roku, po raz pierwszy od 14 lat, statuetki nie zostały wręczone w hali Staples Center w Los Angeles a w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Nominacje oraz wyniki, jak co roku, wzbudziły wiele emocji. Nie mniej zresztą niż zjawiskowe kreacje gwiazd spacerujących po czerwonym dywanie.

Tego dnia, tradycyjnie już, dominowała elegancja, klasa i szyk. Syrenie treny, seksowne gorsety, zmysłowe tiule i dopasowane kreacje to tylko fragment scenerii tego wielkiego wydarzenia. Projektanci prestiżowych domów mody postarali się, aby dowieść wielkości i dorównać sławie własnego nazwiska.

Swoje kreacje na gali Grammy 2018 zaprezentowała elita światowych gwiazd. Wśród niech nie zabrakło takich słynnych nazwisk jak: Miley Cyrus, Beyonce, Jay-Z, Camila Cabello, Pink, Kelly Clarkson, Luis Fonsi, Lady Gaga, Sam Smith, Bebe Rexha, Lana Del Rey, Kesha, Heidi Klum, Cyndi Lauper, SZA, Zayn Malik, Nick Jonas.

Grammy 2018: Beyonce strzeliła gwiazdorskiego focha! Nie weszła na czerwony dywan, ale pochwaliła się kreacją na Instagramie!

Biała róża na Grammy 2018 – znaczenie

Gwiazdy zdecydowały, że na Grammy 2018 każda z nich w swoją kreację, włosy lub dodatek wplotła białą różę – symbol niewinności, która na zawsze została odebrana każdej molestowanej seksualnie kobiecie.

Zdjęcia w galerii.

Grammy 2018: Takiej symbolicznej gali nigdy wcześniej nie było! Wszystkie gwiazdy z tajemniczymi białymi różami na czerwonym dywanie!

Tych widowiskowych kreacji z gali Grammy świat nigdy nie zapomni! Same modowe petardy!

Nie tylko Włodek Pawlik. Oto wszyscy Polcy, którzy zostali nagrodzeni Grammy!


Lady Gaga - Grammy 2018, kreacja: Armani Prive

Lady Gaga - Grammy 2018, kreacja: Armani Prive

Beyonce i Jay-Z - Grammy 2018, kreacja: Azzi & Osta, garnitur: Musike Frere

Beyonce i Jay-Z - Grammy 2018, kreacja: Azzi & Osta, garnitur: Musike Frere

Miley Cyrus - Grammy 2018, kreacja: Jean Paul Gaultier

Miley Cyrus - Grammy 2018, kreacja: Jean Paul Gaultier

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×