Szukaj

Gwiazdy na premierze „Gry o Tron”: Małgorzata Foremniak, Michał Mikołajczak, Aleksandra Popławska

Gra o tron powróciła! Po kilku miesiącach oczekiwań fani popularnego serialu HBO wreszcie mają swoje wielkie święto. Na polskiej premierze ósmego sezonu hitowej produkcji pojawiło się kilka gwiazd, które od lat śledzą losy swoich ulubionych bohaterów.
Gra o Tron 8, polska premiera

Gra o Tron 8, polska premiera

Serial Gra o tron stał się wielkim światowym hitem rozpalając do czerwoności widzów, jak również cały świat show-biznesu. Wielka produkcja, która do tej poru liczyła 7 sezonów, zdobyła rekordową ilość fanów i nagród na wielu prestiżowych festiwalach. Fani mrocznych opowieści z niecierpliwością czekali zatem na nową odsłonę Gry o tron. Wreszcie na ekrany HBO trafił zamykający sagę ósmy sezon, który składa się z 6-ciu odcinków.

Hit HBO od pierwszego odcinka został uznany za jedną z najlepszych telewizyjnych produkcji wszech czasów. Nic dziwnego, bowiem film trzyma w napięciu od pierwszej chwili. Tajemnica produkcji jest bardzo strzeżona, do tej pory nikt jeszcze nie wie jak skończy się Gra o tron i jak będzie wyglądać finał serialu. Fani od dawna zachodzą więc w głowę, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie? W Polsce finał hitowej serii pojawił się dzień po amerykańskiej premierze, czyli 15 kwietnia.

Na uroczystej kinowej premierze finałowego sezonu Gry o tron w Warszawie pojawiło się kilka gwiazd, które od dawna śledzą losy bohaterów i nieustannie pragną poznać jak rozegra się ostateczna walka w serialu. Gwiazdy z zaciekawieniem obejrzały pierwszy odcinek 8 sezonu, a następnie pozowały na ściance.

Na premierze pojawili się: Małgorzata Foremniak, Michał Mikołajczak, Aleksandra Popławska, Kamil Nożyński, Paulina Mikuła.

Zdjęcia w galerii.

Serialowy przystojniak wziął ślub! Pokazał urocze zdjęcia, jego żona wygląda przy nim jak okruszek!

 

“Prawie straciłam rozum, a potem życie”. Wstrząsające wyznanie gwiazdy “Gry o Tron” zszokowało fanów

Smutna walka gwiazdy “Gry o tron” z ciężką chorobą: “Prosiłam lekarzy, by pozwolili mi umrzeć”


Małgorzata Foremniak - premiera 8 sezonu Gra o tron

Małgorzata Foremniak - premiera 8 sezonu Gra o tron

Paulina Mikuła - premiera 8 sezonu Gra o tron

Paulina Mikuła - premiera 8 sezonu Gra o tron

Aleksandra Popławska - premiera 8 sezonu Gra o tron

Aleksandra Popławska - premiera 8 sezonu Gra o tron

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×