Gwiazdy na 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, tuż przed galą finałową: Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Dereszowska, Monika Olejnik

Gdynia 2019 premiera filmu Staraka

Gdynia 2019 premiera filmu Staraka

44. Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni powoli zmierza ku końcowi. W piątek pojawiło się na nim wiele gwiazd polskiego filmu i nie tylko. Zobacz, kto się pojawił.

44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, nazywany czasem świętem polskiego filmu zmierza ku końcowi. W Teatrze Muzycznym w Gdyni, w  konkursie głównym, publiczność zobaczyła 19 produkcji. Filmy oceniło jury z reżyserem Maciejem Wojtyszko na czele. Podczas tych kilku dni przez festiwal przewinęło się wiele gwiazd.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na premierze filmu męża „Ukryta gra”, na 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni

Kto pojawił się w piątek na 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni?

Najbardziej oczekiwanym wydarzeniem piątku, była projekcja filmu Piotra Woźniaka-Staraka Ukryta gra. Z tej okazji w Gdyni pojawiła się wdowa po zmarłym Agnieszka Woźniak-Starak, a także jego rodzice: Anna Woźniak-Starak oraz Jerzy Starak. Wzruszeniom nie było końca.

Zobacz: Post Agnieszki Woźniak-Starak wstrząsnął show-biznesem. Lewandowska, Rusin, Górniak i inni wspierają dziennikarkę

Wśród gości tego dnia festiwalu pojawili się również: Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski, Anna Dereszowska, Zofia Ślotała, Sebastian Fabijański, Paweł Wilczak, Jan Komasa, Wojciech Mecwaldowski, Edward Miszczak, Katarzyna Dąbrowska, Sandra Staniszewska, Aleksandra Konieczna, Piotr Stramowski i Rafał Zawierucha.

Zobacz: Katarzyna Nosowska w zabawny sposób skomentowała niedawny konflikt koleżanek z branży. Edyta Górniak jest w siódmym niebie!


Agnieszka Woźniak-Starak – festiwal filmowy w Gdyni 2019

Agnieszka Woźniak-Starak – festiwal filmowy w Gdyni 2019

Anna Dereszowska – festiwal filmowy w Gdyni 2019

Anna Dereszowska – festiwal filmowy w Gdyni 2019

Monika Olejnik – festiwal filmowy w Gdyni 2019

Monika Olejnik – festiwal filmowy w Gdyni 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×