Gwiazdy na premierze „Świata pełnego Niespodzianek”: Wiktoria Gąsiewska, Klaudia Halejcio i Barbara Kurdej-Szatan, Kasia Moś

Gwiazdy na premierze

Gwiazdy na premierze "Świat pełen Niespodzianek"

Celebryci bawili się na premierze Świata pełnego Niespodzianek. Wśród nich Wiktoria Gąsiewska, Kasia Moś i Klaudia Halejcio. Nie zabrakło też innych gwiazd.

Dziś odbyła się uroczysta premiera musicalu Świat pełen Niespodzianek. Czym jest owa produkcja? To efekt współpracy przedsiębiorstwa Ferrero Polska z Telewizją Polsat.

„Świat pełen Niespodzianek” to wzruszająca, momentami zabawna opowieść o przyjaźni. Film zapewnia całej rodzinie zarówno rozrywkę, jak i przekazuje uniwersalne wartości. Czwórka młodych bohaterów – Lila, Kamil, Aleks i Wiki musi przejść długą drogę, ze zwykłego szkolnego korytarza do baśniowego lasu i groźnej krainy lodu, by docenić wartość przyjaźni. – czytamy na oficjalnej stronie musicalu.

W produkcji pojawili się popularni aktorzy, muzycy i prezenterzy telewizyjni, tacy jak m.in.: Katarzyna MośWiktoria GąsiewskaMagdalena „Kajra” KajrowiczKlaudia HalejcioAdam ZdrójkowskiRafał MaserakStanisław Karpiel-BułeckaKrzysztof IbiszAntoni Królikowski.

Film będzie można obejrzeć na antenie Polsatu o godzinie 20:00 w sobotę 18 grudnia. Wyprodukowano go z wykorzystaniem nowoczesnej technologii Virtual Film Production. Łączy ona technologie telewizyjne, gier komputerowych oraz ekranów wykorzystywanych przy realizacji specjalnych eventów – całość może więc zrobić piorunujące wrażenie.

Na potrzeby produkcji powstało dziesięć oryginalnych utworów muzycznych, do których wykonania poproszono specjalnie wyselekcjonowane grono gwiazd.

Wiktoria Gąsiewska, Barbara Kurdej-Szatan, Klaudia Halejcio i inni na premierze musicalu

Na uroczystej premierze musicalu pojawili się m.in. Kasia Moś, Krzysztof Ibisz, Mariusz Kałamaga, Staszek Karpiel-Bułecka, Wiktoria Gąsiewska, Klaudia Halejcio, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan z dziećmi, Sławomir, Magdalena „Kajra” Kajrowicz. Zdjęcia tych gwiazd z gali zobaczycie w specjalnie przygotowanej przez nas galerii.

Szyku zadała zwłaszcza Halejcio, która wybrała na premierę kreację w czarnym kolorze – marynarkę, top, spodnie z szerokimi nogawkami i kopertówkę. Naszą uwagę przykuła też Gąsiewska. Młoda gwiazda założyła czarną bluzkę, jasne dżinsy i białe buty. Małżeństwo Szatanów ubrało się bardzo podobnie do siebie – obydwoje założyli białe golfy i jasne spodnie. Którzy celebryci byli waszym zdaniem najlepiej ubrani?


Kasia Moś na premierze

Kasia Moś na premierze "Świat pełen Niespodzianek"

Wiktoria Gąsiewska na premierze

Wiktoria Gąsiewska na premierze "Świat pełen Niespodzianek"

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na premierze

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na premierze "Świat pełen Niespodzianek"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×