Gala Mistrzów Sportu 2022. Robert Lewandowski, Otylia Jędrzejczak, Monika Pyrek, Krzysztof Włodarczyk, Tomasz Lis z córką

Gala Mistrzów Sportu 2022

Gala Mistrzów Sportu 2022

Gala Mistrzów Sportu 2022. W sobotę 8 grudnia odbił się finał plebiscytu na najlepszego sportowca 2021 roku. Jak wyglądały gwiazdy? Zdjęcia.

Gala Mistrzów Sportu 2022 została zaplanowana na sobotę 8 stycznia, na godzinę 20:00. Podczas imprezy pojawili się nasi najlepsi sportowcy. Kto będzie tryumfował? Anita Włodarczyk, Dawid Tomala, Wojciech Nowicki i mieszana sztafeta 4 × 400 metrów – to złoci medaliści olimpijscy z Tokio, a więc trudno sobie wyobrazić, by kogoś z nich zabrakło w czołówce. Każdy medal z imprezy tej rangi uchodzi za życiowy sukces i cel sportowca – kibice mają więc przed sobą ciężki wybór, bo i Robert Lewandowski, który broni tytułu, w ubiegłym sezonie wznosił się na wyżyny. Do tego mamy takie nazwiska jak między innymi Iga Świątek… Jak zagłosowali widzowie? Zobaczymy już dziś wieczorem.

Kto pojawił się na gali? Zdjęcia gwiazd.

Gala Mistrzów Sportu 2022. Zdjęcia gwiazd. Stylizacje

Emocje związane z 87. edycją Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat rosły z dnia na dzień, a wśród kibiców toczyła się zażarta dyskusja: kto w tym roku powinien sięgnąć po tytuł najlepszego polskiego sportowca 2021 roku? Wybór nie był łatwy, bo minione dwanaście miesięcy obfitowało w sukcesy Polaków. Tytułu z ubiegłego roku broni Robert Lewandowski, ale ma mocną konkurencję, w końcu za nami olimpiada, a nasi zdobyli tam aż 14 medali w tym 4 złote. Wielką sympatią kibiców cieszą się też przecież m.in. Kamil Stoch, Piotr Żyła, Bartosz Zmarzlik czy Iga Świątek.

Wieczór obfitował w emocje, a jak wyglądali przybyli? Fotoreporterom pozowali: Robert Lewandowski, Agnieszka Skrzypulec, Jolanta Ogar-Hill, Malwina Kopron, Tomasz Majewski, Marta Wieliczko, Witold Bańka, Bartosz Zmarzlik, Piotr Lisek, Monika Pyrek, Otylia Jędrzejczak, Robert Korzeniowski, Krzysztof Włodarczyk, Tomasz Lis, Pola, Lis, Maciej Zawojski, Agnieszka Kobus-Zawojska, Maja Włoszczowska, Przemysław Zawada.

 

Zdjęcia w naszej galerii.

Gala Mistrzów Sportu 2022. Wyniki

 1. Robert Lewandowski (piłka nożna)
 2. Anita Włodarczyk (rzut młotem)
 3. Bartosz Zmarzlik (żużel)
 4. Dawid Tomala (chód)
 5. Wojciech Nowicki (rzut młotem)
 6. Maria Andrejczyk (rzut oszczepem)
 7. Sztafeta mieszana 4×400 m – Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic, Kajetan Duszyński, Dariusz Kowaluk, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik (lekkoatletyka)
 8. Czwórka podwójna – Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak, Katarzyna Zillmann (wioślarstwo)
 9. Karolina Naja i Anna Puławska (kajakarstwo)
 10. Tadeusz Michalik (zapasy)

Trener Roku: Aleksander Matusiński (lekkoatletyka)

Drużyna Roku: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (siatkówka)

Sport bez barier: Róża Kozakowska (lekkoatletyka)

Superczempion: Piotr Małachowski (lekkoatletyka)

Od zawsze dla sportu: Totalizator Sportowy

Impreza Roku: Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce

Sport i Biznes: Robert Kubica i PKN Orlen

 

Gratulujemy!


Milena Lewandowska-Miros, Robert Lewandowski, Iwona Lewandowska, Maria Stachurska - Gala Mistrzów Sportu 2022

Milena Lewandowska-Miros, Robert Lewandowski, Iwona Lewandowska, Maria Stachurska - Gala Mistrzów Sportu 2022

Robert Lewandowski - Gala Mistrzów Sportu 2022

Robert Lewandowski - Gala Mistrzów Sportu 2022

Monika Pyrek, Norbert Rokita - Gala Mistrzów Sportu 2022

Monika Pyrek, Norbert Rokita - Gala Mistrzów Sportu 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  Lewy twarz jak cerata ? masz z garem coś nie halo?

 • marmoladka pisze:

  Maja Włoszczowska wygląda jak przyszła Pani Minister Sportu. Piekna i zgrabna , kto wie, kto wie . Pani Anita , przepięknie . Córka Lisa też śliczna. No, ale najpiekniejszy jest jednak Robert Lewandowski . Nasz nr 1 Cieszmy się , że mamy tak doskonałego sportowca światowego formatu. `dla szystkich wszystkiego najlepszego w tym nowym 2022 roku. Oczywiście sukcesów sportowych . Sportowcy , piekni ludzie i na dodatek z medalami. Polska ma jednak troche szczęścia. Pan Robert Lewandowski wszak mógłby być modelem światowych wybiegów . A, jest naszym piłkarzem, i gra jak szalony. Gdyby tylko nasza polska reprezentacja grała taką drużynową piłkę jak zespoły niemieckie , to juz w ogóle bylibyśmy najdumniejszym na swiecie narodem. Jak to ludzie sa zawistni i zazrośni i lubią podstawiać nogę, bo dlaczego nie , niech ma. Taki to nasz znak narodowy, taka cecha , niestety. Widać to na wskroś, w każdym meczu naszej reprezentacji. . Trener nic tu nie pomoże , tylko piłkarze, ach !! gdyby tylko chcieli grać zespołową piłkę , bo futbol taki właśnie jest . To gra całej drużyny. A, tu ani cebulki , ani w co wkroić.., jak to mówią.

 • byjoan pisze:

  czemu Otylia mając tyle pieniędzy zawsze ma kreacje jak z wiejskiego wesela w remizie?

 • Gośćkira pisze:

  Pani Anita wyglądała jak milion dolarów. Ona powinna wygrać plebiscyt, bo jest prawdziwą POLKĄ!!!!

 • Gość pisze:

  A gdzie foty Róży Kaczorowskiej? Taka piękna i utytułowana młoda kobieta.

 • Gość pisze:

  Anita powinna zająć pierwsze miejsce😠

 • Gość pisze:

  Lewy twarz, jak cerata, nawet jak się śmiej, i te jego „kości policzkowe”, a matka w tej fryzurze okropnie,. Nie wiem tylko co na ściance robi matka byann

 • Gość pisze:

  Mama Roberta z tymi włosami do ramion to przesadziła,a teściowa widać lubi sobie podjeść nie dla niej djety i ćwiczenia córki,a tak między nami to po co obstawiły tego biednego Roberta ? Bez przerwy pilnowany boją się że się wymknie na jakąś balange bez Ani?

 • Gość pisze:

  Mama Roberta i teściowa okropne fryzury no i po co się tam pakowały na scene.Siostra Roberta bardzo ładna dziewczyna i ona z Robertem tylko powinni być na scenie

 • Gość pisze:

  Pola Lis śliczna

 • Gość pisze:

  Anita pięknie uwielbiam ją życze wszystkiego co najlepsze

 • Gość pisze:

  Maja i Pola pięknie wyglądały.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×