Szukaj

Plejada gwiazd świętowała 100-lecie brytyjskiego „Vogue’a”: Joan Collins, Claudia Schiffer, Kate Moss, Kim Kardashian… [GALERIA FOTO]

Gwiazdy na gali z okazji 100 lat brytyjskiej edycji magazynu "Vogue" (fot. ONS)

Gwiazdy na gali z okazji 100 lat brytyjskiej edycji magazynu "Vogue" (fot. ONS)

Gwiazdy na gali z okazji 100 lat brytyjskiego „Vogue’a”

W tym roku mija dokładnie 100 lat, odkąd na Wyspach Brytyjskich pojawił się „Vogue„. Okrągłą rocznicę istnienia magazyn świętuje z wielką pompą.

Po pierwsze: na okładce czerwcowego numeru czasopisma pojawiła się wyjątkowa modelka, księżna Kate. Po drugie: w londyńskiej Narodowej Galerii Portretu zorganizowano wystawę poświęconą 100-leciu magazynu. A po trzecie: w Londynie właśnie odbyła się gala na cześć „Vogue’a”, na której pojawiło się mnóstwo gwiazd.

Niestety, księżnej Kate nie było na gali. Nie mogło za to zabraknąć Kim Kardashian, która ostatnio zalicza wszelkie możliwe modowe imprezy. Celebrytka była w towarzystwie męża Kanye Westa. Pojawiły się także Demi Moore, Joan Collins, Cheryl Cole, Alexa Chung, Pixie Geldof, córka Paula McCartneya Mary McCartney oraz projektanci, m.in. Giorgio Armani i duet Dolce & Gabbana.

Zobacz także: Kim Kardashian w „nagiej” sukni na gali z okazji 100 lat „Vogue’a”

Fetowanie 100-lecia brytyjskiego „Vogue’a” nie mogłoby się odbyć bez najlepszych modelek. Pojawiły się ikony modelingu lat 90. Kate Moss i Claudia Schiffer, a także ich młodsze koleżanki, w tym m.in. Mica Arganaraz, Lara Stone i Lily Donaldson.

Zobaczcie wszystkich gości gali z okazji 100 lat brytyjskiego „Vogue’a” w naszej galerii.

Księżna Kate w brytyjskim Vogue

Księżna Kate w brytyjskim „Vogue” (czerwiec 2016) z okazji setnych urodzin pisma


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×