Gwiazdy na gali French Touch 2022: Anna Popek, Anna Lewandowska, Piotr Kupicha, Miss Polonia Krysia Sokołowska

French Touch 2022

French Touch 2022

W czwartek 27 października odbyła się kolejna edycja gali French Touch. Wśród gwiazd byli m.in.: Garou, In-Grid, Matt Pokora, Jean-Michel Jarre, Justyna Steczkowska, Feel, Julia Belei, Urana i kabaret Paradis Latin.

Tegoroczna Gala French Touch to już ósma edycja tego prestiżowego i popularnego wydarzenia. Jest to radosne święto polsko-francuskiej przyjaźni w formie show z udziałem artystów i osobowości ważnych dla kultury obu krajów.

Gwiazdy na gali French Touch 2022

Podczas ponad dwugodzinnego spektaklu widzowie TVP1 i publiczność zgromadzona w warszawskim Teatrze Wielkim Operze Narodowej miała okazję podziwiać występy najznakomitszych gwiazd polskiej i francuskiej estrady. Wystąpili m.in.: Garou, Suzane, Camille Bertault, Matt Pokora, In-Grid czy Sarah Schwab, a obok nich artyści z Polski: Justyna Steczkowska, Feel czy Tre Voci. Na Gali nie zabrkało też wokalistek z Ukrainy – Julii Belei i Urany.

Gościem honorowym gali był światowej sławy muzyk, kompozytor i performer – Jean-Michel Jarre.

Galę French Touch uświetniły występy najstarszego z francuskich kabaretów – Paradis Latin, pokazy mody czy wyjątkowi goście ze świata kultury. Jedną z takich atrakcji był pokaz haute couture z udziałem prezenterek Pytania na śniadanie, które wystąpiły w roli modelek.

Gospodarzami wydarzenia byli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Na czerwonym dywanie nie zabrakło znanych gości. Wśród nich Anny PopekMarty Kielczyk, prezenterki Pytania na śniadanie Anny Lewandowskiej czy Miss Polonii Krystyny Sokołowskiej.

Zdjęcia w galerii.


Anna Popek – French Touch 2022

Anna Popek – French Touch 2022

Krystyna Sokołowska – French Touch 2022

Krystyna Sokołowska – French Touch 2022

Marta Kielczyk – French Touch 2022

Marta Kielczyk – French Touch 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×