Szałowe kreacje gwiazd i afterparty na Flesz Fashion Night 2021: Rozenek, Wieniawa, Halejcio, Cichopek [PONAD 60 ZDJĘĆ]

Gwiazdy - Gwiazdy - Flesz Fashion Night 2021

Gwiazdy - Gwiazdy - Flesz Fashion Night 2021

Julia Wieniawa, Klaudia Halejcio, Paulina Krupińska, Olga Buława... Cała masa gwiazd na Flesz Fashion Night 2021. Jak wyglądały? I jak się bawiły na ekskluzywnym Afterparty by Glo? 

Pandemia i zamknięcie spowodowały, że gwiazdy przez kilka miesięcy nie mogły pojawiać się na imprezach. Od pewnego czasu większość obostrzeń została zniesiona, więc znani z pierwszych stron gazet tłumnie wyruszyli na ścianki.

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, 2 września odbył się Flesz Fashion Night 2021. Od lat impreza przyciąga największe gwiazdy, które mają okazję zaprezentować swoje wyjątkowe kreacje. Kto pojawił się tym razem? I jak gwiazdy bawiły się na ekskluzywnym Afterparty by Glo?

Flesz Fashion Night 2021. Stylizacje gwiazd. Kto się pojawił?

Sezon imprez show-biznesowych w pełni. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią gwiazdy znów mogą podziwiać projekty znanych marek podczas Flesz Fashion Night. Cała masa znanych osób w pięknych stylizacjach pojawiła się na imprezie.

Projektanci podczas tego wyjątkowego wieczoru wybierają jedną ze swoich muz, dla której tworzą kreację, by wspólnie uświetnić galę wieczorową. Na ściance w tym roku pozowali: Julia Wieniawa, Klaudia Halejcio, Paulina Krupińska, Olga Buława, Damian Kordas, Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz, Ada Fijał, Renata Kaczoruk, Daria Ładocha, Ata Postek, Kasia Cichopek, Sylwia Madeńska, Małgorzata Rozenek, Natasza Urbańska, Joanna Horodyńska, Angelika Mucha, Edyta Zając, Agnieszka Kaczorowska, Anna Czartoryska-Niemczycka, Agnieszka Dygant, Klaudia El Dursi, Małgorzata Opczowska, Jacek Łęski, Karolina Pisarek

Po pozowaniu na ściance i pokazach mody przyszedł czas na zabawę na Afterparty. Specjalną strefę afterparty przygotowało Glo, tam gwiazdy odpoczywały i świętowały otwarcie sezonu w komfortowych warunkach.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Klaudia Halejcio - Flesz Fashion Night 2021

Klaudia Halejcio - Flesz Fashion Night 2021

Klaudia Halejcio - Flesz Fashion Night 2021

Klaudia Halejcio - Flesz Fashion Night 2021

Julia Wieniawa - Flesz Fashion Night 2021

Julia Wieniawa - Flesz Fashion Night 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×